Remont pomieszczeń w budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie przy ul. Waryńskiego 7. (OG.261.4.2024)
SĄD OKRĘGOWY W KOSZALINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00522568
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00522568/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-30 14:24
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a0ac804-d2cd-4867-87c0-9ae54897b133
- Identyfikator
- 6691075965
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00522568 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie przy ul. Waryńskiego 7. (OG.261.4.2024)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD OKRĘGOWY W KOSZALINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322525
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warynskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-541
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@koszalin.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://koszalin.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a0ac804-d2cd-4867-87c0-9ae54897b1331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń w budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie przy ul. Waryńskiego 7. (OG.261.4.2024)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a0ac804-d2cd-4867-87c0-9ae54897b133
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522568
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00267320/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń w budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516955
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Sąd Okręgowy w Koszalinie prowadził postępowanie OG.261.3.2024 w trybie podstawowym bez negocjacji na: „Remont pomieszczeń biurowych w budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie.” Z uwagi na brak ofert, postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024, poz. 1320 j.t.). Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli „w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione”
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-0bef4d5b-383c-11ef-b37c-4e696a6d8c25
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.261.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pomieszczeń biurowych w budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie przy ul. Waryńskiego 7 oraz wymiana okien i witryny wejściowej w budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie przy ul. Waryńskiego 7
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421132-8 - Instalowanie okien
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |