Miejska ekoprzestrzeń - budowa targowiska wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w Drezdenku
Gmina Drezdenko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00522900
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00522900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-30 16:23
- Lokalizacja
- Drezdenko, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9585cf80-28b9-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 5950007025
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00522900 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Miejska ekoprzestrzeń - budowa targowiska wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w Drezdenku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drezdenko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966757
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 1
1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@drezdenko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.drezdenko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drezdenko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Miejska ekoprzestrzeń - budowa targowiska wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w Drezdenku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9585cf80-28b9-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033008/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Miejska ekoprzestrzeń - budowa targowiska wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w Drezdenku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363842
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 7080374,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie całorocznego targowiska miejskiego z parkingami, stacją ładowania samochodów elektrycznych z wykorzystaniem OZE, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.
2. Zakres zamówienia obejmuje pełen zakres prac objęty dokumentacją projektową, w tym:
1) budowa budynku socjalnego,
2) budowa wiat,
3) wykonanie nawierzchni utwardzonych,
4) wykonanie instalacji elektrycznych,
5) wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
6) wykonanie instalacji sanitarnych,
7) wykonanie zagospodarowania terenu,
8) wywóz oraz utylizację materiałów porozbiórkowych, które nie będą wykorzystane do wykonania inwestycji,
9) wykonanie robót odtworzeniowych nawierzchni uległych zniszczeniu bądź rozebraniu w trakcie realizacji inwestycji,
10) wykonanie wszelkich czynności nałożonych załączonymi do dokumentacji technicznej decyzjami i uzgodnieniami oraz prowadzenie robót zgodnie z wymaganiami w nich określonymi.
3. Szczegółowy zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia określa SWZ wraz załącznikami - dokumentacją techniczną: projekt wraz z rysunkami, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213140-6 - Roboty budowlane w zakresie targowisk
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
44112100-9 - Wiaty
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7995000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8400900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7995000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane MHM Paech SP z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5951410421
7.3.3) Ulica: Poznańska 28
7.3.4) Miejscowość: Kamionna
7.3.5) Kod pocztowy: 64-421
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty instalacji sanitarnych,
Instalacje elektryczne.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7995000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 480 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |