Dostawa z wymianą elementów kręgielni w budynku Krytej Pływalni „Delfin” w Skoczowie.
Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00522974
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00522974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-30 19:49
- Lokalizacja
- Skoczów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9778f027-bad2-4fdd-a683-9077d8c67b11
- Identyfikator
- 5482275056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00522974 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa z wymianą elementów kręgielni w budynku Krytej Pływalni „Delfin” w Skoczowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072344717
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górecka 2A
1.5.2.) Miejscowość: Skoczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-430
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: so@basendelfin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.basendelfin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/skoczow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie, utrzymanie i udostępnianie bazy sportowo-rekreacyjnej.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa z wymianą elementów kręgielni w budynku Krytej Pływalni „Delfin” w Skoczowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9778f027-bad2-4fdd-a683-9077d8c67b11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509942
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SO.260.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa z wymianą elementów kręgielni w budynku Krytej Pływalni „Delfin” w Skoczowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ.
Obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia określają także załączone do SWZ projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4).
Zamawiający wymaga udzielenia min. 36 miesięcy gwarancji i rękojmi na dostarczony i wymieniony przedmiot zamówienia, licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu umowy (Okres gwarancji i rękojmi stanowi pozacenowe kryterium oceny ofert, zgodnie z rozdziałem XXVIII SWZ. Zadeklarowany w formularzu oferty okres gwarancji jakości zostanie wpisany do umowy w sprawie zamówienia publicznego).
Oferty z krótszymi niż określonymi powyżej okresami gwarancji jakości i rękojmi będą uznane za niezgodne z warunkami zamówienia i zostaną przez Zamawiającego odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37472000-7 - Sprzęt do bowlingu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia jest art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.Zgodnie z dyspozycją tego artykułu, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, tj. do dnia 30.09.2024 r. do godziny 08:00 nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie w oparciu o art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |