„Usługi telefonii komórkowej wraz z dostępem do Internetu oraz dostawą telefonów komórkowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.“
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00523071
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00523071/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-01 07:30
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-490d5a78-5619-4f22-ba4d-b874232e4146
- Identyfikator
- 6262619005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi telefonii komórkowej
Wykonawcy
1 przyznane
ORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
410 992,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523071 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługi telefonii komórkowej wraz z dostępem do Internetu oraz dostawą telefonów komórkowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.“
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276902504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 207
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-914
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: akruk@srk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www. srk.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
górnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługi telefonii komórkowej wraz z dostępem do Internetu oraz dostawą telefonów komórkowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.“2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-490d5a78-5619-4f22-ba4d-b874232e4146
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523071
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442932
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-BZ-0004/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługi telefonii komórkowej wraz z dostępem do Internetu oraz dostawą telefonów komórkowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 64212000-5 - Usługi telefonii komórkowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 410992,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410992,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 410992,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ORANGE POLSKA S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260250995
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 410992,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |