Renowacja elewacji Pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej w Kocku
Dom Pomocy Społecznej w Kocku im. M Rataja
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00523079
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00523079/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-01 07:42
- Lokalizacja
- Kock, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d93a908-346f-40e1-a277-6dcb01c63d1a
- Identyfikator
- 7141032537
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523079 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja elewacji Pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej w Kocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Kocku im. M Rataja
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001099503
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Kock
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-150
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpskock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dpskock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d93a908-346f-40e1-a277-6dcb01c63d1a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Dom Pomocy Społecznej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Dom Pomocy Społecznej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja elewacji Pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej w Kocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d93a908-346f-40e1-a277-6dcb01c63d1a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523079
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000878/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Renowacja elewacji Pałacu Księżnej Jabłonowskiej w Kocku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489615
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS/A/271/3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest renowacja elewacji Pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej w Kocku.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Kock na działce nr 577, identyfikator działki :060806_4.0001.577, obręb nr 0001 Kock Miasto, gmina Kock, powiat lubartowski.
Budynek Pałacu w Kocku wpisany do rejestru zabytków pod numerem A/606 –
obecnie siedziba Domu Pomocy Społecznej. Zakres inwestycji będzie polegał na remoncie elewacji pałacu klasycystycznego w Kocku -budynek główny wraz z galeriami obejmujący: czyszczenie powierzchni elewacji, naprawa ubytków, nanoszenie tynków, malowanie elewacji przy zachowaniu odpowiedniej kolorystyki, reperacja detali kamiennych, konserwacja stolarki drzwiowej (drzwi wejściowe główne budynku głównego), restauracja kartusza herbowego w ceramice (budynek główny), konserwacja elementów żeliwnych - wazony żeliwne, balustrada balkonu, prace blacharskie i dekarskie, wymiana stolarki okiennej w budynku zachodnim dotyczy 2 sztuk okien na parterze pomieszenia administacyjnego.
Szczegółowy zakres robót budowlanych określa dokumentacja budowlana - załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320). W postępowaniu przetargowym wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |