Ustawienie i demontaż zasłon przeciwśnieżnych w ciągu dróg wojewódzkich w sezonie 2024/2025, 2025/2026, 2026/2027 – 6 zadań
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00523088
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00523088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-01 07:45
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-10bc7556-f4b9-4efc-9426-d1e958b82942
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523088 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ustawienie i demontaż zasłon przeciwśnieżnych w ciągu dróg wojewódzkich w sezonie 2024/2025, 2025/2026, 2026/2027 – 6 zadań
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzdw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10bc7556-f4b9-4efc-9426-d1e958b829421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ustawienie i demontaż zasłon przeciwśnieżnych w ciągu dróg wojewódzkich w sezonie 2024/2025, 2025/2026, 2026/2027 – 6 zadań2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10bc7556-f4b9-4efc-9426-d1e958b82942
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050452/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.32 montaż i demontaż siatki p. śnieżnej na sezon 2024/2025 i 2025/2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482180
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WD/91/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż zasłon przeciwśnieżnych przed sezonem zimowym oraz demontaż zasłon po sezonie zimowym wraz z przywozem i odwozem materiałów.Zad. nr 1 RDW Jarosław
Zad. nr 2 RDW Lubaczów,
Zad. nr 3 RDW Łańcut
Zad. nr 4 RDW Mielec
Zad. nr 5 RDW Rymanów
Zad. nr 6 RDW Ustrzyki Dolne
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SST oraz Zakresy wykonania stanowiące Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
4.5.5.) Wartość części: 236602,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż zasłon przeciwśnieżnych przed sezonem zimowym oraz demontaż zasłon po sezonie zimowym wraz z przywozem i odwozem materiałów.Zad. nr 1 RDW Jarosław
Zad. nr 2 RDW Lubaczów,
Zad. nr 3 RDW Łańcut
Zad. nr 4 RDW Mielec
Zad. nr 5 RDW Rymanów
Zad. nr 6 RDW Ustrzyki Dolne
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SST oraz Zakresy wykonania stanowiące Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
4.5.5.) Wartość części: 265943,84 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż zasłon przeciwśnieżnych przed sezonem zimowym oraz demontaż zasłon po sezonie zimowym wraz z przywozem i odwozem materiałów.Zad. nr 1 RDW Jarosław
Zad. nr 2 RDW Lubaczów,
Zad. nr 3 RDW Łańcut
Zad. nr 4 RDW Mielec
Zad. nr 5 RDW Rymanów
Zad. nr 6 RDW Ustrzyki Dolne
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SST oraz Zakresy wykonania stanowiące Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
4.5.5.) Wartość części: 135607,50 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż zasłon przeciwśnieżnych przed sezonem zimowym oraz demontaż zasłon po sezonie zimowym wraz z przywozem i odwozem materiałów.Zad. nr 1 RDW Jarosław
Zad. nr 2 RDW Lubaczów,
Zad. nr 3 RDW Łańcut
Zad. nr 4 RDW Mielec
Zad. nr 5 RDW Rymanów
Zad. nr 6 RDW Ustrzyki Dolne
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SST oraz Zakresy wykonania stanowiące Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
4.5.5.) Wartość części: 205348,50 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż zasłon przeciwśnieżnych przed sezonem zimowym oraz demontaż zasłon po sezonie zimowym wraz z przywozem i odwozem materiałów.Zad. nr 1 RDW Jarosław
Zad. nr 2 RDW Lubaczów,
Zad. nr 3 RDW Łańcut
Zad. nr 4 RDW Mielec
Zad. nr 5 RDW Rymanów
Zad. nr 6 RDW Ustrzyki Dolne
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SST oraz Zakresy wykonania stanowiące Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
4.5.5.) Wartość części: 91327,50 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż zasłon przeciwśnieżnych przed sezonem zimowym oraz demontaż zasłon po sezonie zimowym wraz z przywozem i odwozem materiałów.Zad. nr 1 RDW Jarosław
Zad. nr 2 RDW Lubaczów,
Zad. nr 3 RDW Łańcut
Zad. nr 4 RDW Mielec
Zad. nr 5 RDW Rymanów
Zad. nr 6 RDW Ustrzyki Dolne
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SST oraz Zakresy wykonania stanowiące Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
4.5.5.) Wartość części: 94464,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający - Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie - działając na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, unieważnia przedmiotowe postępowanie (6 zadań) - ponieważ obarczone jest ono niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający - Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie - działając na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, unieważnia przedmiotowe postępowanie (6 zadań) - ponieważ obarczone jest ono niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający - Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie - działając na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, unieważnia przedmiotowe postępowanie (6 zadań) - ponieważ obarczone jest ono niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający - Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie - działając na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, unieważnia przedmiotowe postępowanie (6 zadań) - ponieważ obarczone jest ono niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający - Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie - działając na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, unieważnia przedmiotowe postępowanie (6 zadań) - ponieważ obarczone jest ono niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający - Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie - działając na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, unieważnia przedmiotowe postępowanie (6 zadań) - ponieważ obarczone jest ono niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |