Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. :„Budowa budynku wielorodzinnego w miejscowości Zarzyń, gm. Sulęcin” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
LUBUSKI SIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00523097
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00523097/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-01 07:51
- Lokalizacja
- Szprotawa, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b79788a-be35-40f4-92a7-c920c50acf9d
- Identyfikator
- 9241918572
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523097 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. :„Budowa budynku wielorodzinnego w miejscowości Zarzyń, gm.
Sulęcin” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LUBUSKI SIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520249872
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Chrobrego 15
1.5.2.) Miejscowość: Szprotawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-300
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lubuskisim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubuskisim.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b79788a-be35-40f4-92a7-c920c50acf9d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. :„Budowa budynku wielorodzinnego w miejscowości Zarzyń, gm.Sulęcin” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b79788a-be35-40f4-92a7-c920c50acf9d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523097
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471689
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/ZA/PR/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 81300,81
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej i uzyskanie ostatecznej decyzji
pozwolenia na budowę dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku wielorodzinnego w miejscowości Zarzyń, gm.
Sulęcin” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Wykonawca zobowiązuje się wykonać dokumentację projektową zgodnie z
zakresem, na warunkach określonych w SWZ i załączniku nr 2 do SWZ.
2. Celem opracowania Dokumentacji Projektowej jest wykonanie na jej podstawie budowy budynku mieszkalnego
wielorodzinnego, w sposób zgodny z prawem robót budowlanym, przez wyłonionego w przetargu wykonawcę robót
budowlanych.
Przedmiot zamówienia stanowić będzie podstawę do udzielenia przez Zamawiającego zamówienia na wykonanie prac
budowalnych w zakresie przewidzianym w dokumentacji projektowej uwzględniającej rozwiązania projektowo /
technologiczne uzgodnione i zaakceptowane przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia winien być wykonany z
uwzględnieniem przepisów prawa w zakresie opracowania dokumentacji projektowej oraz uwzględniać przepisy prawa
budowalnego (i pokrewne) w celu należytego wykonania i odbioru projektowanego budynku.
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na etapy :
a) Etap I – stanowi zespół czynności objętych przedmiotem zamówienia skutkujących wykonaniem przez Wykonawcę
Dokumentacji adekwatnej do wymagań Zamawiającego i zgodnej z postanowieniami dokumentacji przetargowej wraz z
uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę.
b) Etap II – stanowi zespół czynności określonych w dokumentacji przetargowej jako usługa w zakresie świadczenia
nadzoru autorskiego.
4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in. zaprojektowanie:
a) budynku mieszkalnego wielorodzinnego,
b) dróg wewnętrznych wraz z miejscami postojowymi (w tym dla osób niepełnosprawnych),
c) ciągów pieszych,
d) miejsc gromadzenia odpadów stałych,
e) miejsc rekreacji w tym placu zabaw,
f) obiektów małej architektury,
g) zieleni urządzonej,
h) oświetlenia terenu,
i) wszelkich niezbędnych przyłączy do sieci i infrastruktury technicznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają treść SWZ wraz z załącznikiem nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert, Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o maksymalnej kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia tj. 100.000,00 zł brutto.Wobec tego, że cena złożonych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił przedmiotowe zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212457,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298275,00 PLN
| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |