po terminietermin 2026-07-28 10:00
Dostaw 9-cio osobowego samochodu elektrycznego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351300
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351300/01
- Typ
- Contract Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-20 12:45
- Termin
- 2026-07-28 10:00
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8267bb47-8cba-418f-b42e-28f00e08d654
- Identyfikator
- 5421965625
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Dokumenty
9 plików
Załącznik nr 1_formularz ofertowy _edytowalny_EXCEL_WPS OfficeZałącznik nr 1_formularz ofertowy _edytowalny_EXCEL_WPS Office.xlsm · 44 KBZałącznik nr 2_oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu_edytowalnyZałącznik nr 2_oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu_edytowalny_EXCEL_WPS Office.xlsm · 25 KBZałącznik nr 4_formularz specyfikacji cenowej_EXCEL_WPS OfficeZałącznik nr 4_formularz specyfikacji cenowej_EXCEL_WPS Office.xlsm · 33 KBZałącznik nr 1_formularz ofertowy do SWZZałącznik nr 1_formularz ofertowy do SWZ.pdf · 299 KBZałącznik nr 2_oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu do SWZZałącznik nr 2_oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu do SWZ.pdf · 195 KBZałącznik nr 4_formularz specyfikacji cenowej do SWZZałacznik nr 4_formularz specyfikacji cenowej do SWZ.pdf · 190 KBZałącznik nr 5_wzór umowy do SWZZałącznik nr 5_wzór umowy do SWZ.pdf · 615 KBZałącznik nr 3_OPZ do SWZZałącznik nr 3_OPZ do SWZ.pdf · 643 KBSWZSWZ.pdf · 923 KB
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczneSamochody osobowe
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351300 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostaw 9-cio osobowego samochodu elektrycznego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304674
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świerkowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-328
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: sekretariat@dps.bialystok.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dps.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps.bialystok.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka samorządowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostaw 9-cio osobowego samochodu elektrycznego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8267bb47-8cba-418f-b42e-28f00e08d654
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071927/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup samochodu 9-osobowego (elektryczny) przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8267bb47-8cba-418f-b42e-28f00e08d6543.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: sekretariat@dps.bialystok.pl, https://ezamowienia.gov.pl/, https://dpsbip.um.bialystok.pl/zamowienia_publiczne/, https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8267bb47-8cba-418f-b42e-28f00e08d654
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: sekretariat@dps.bialystok.pl, https://ezamowienia.gov.pl/, https://dpsbip.um.bialystok.pl/zamowienia_publiczne/, https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8267bb47-8cba-418f-b42e-28f00e08d654
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DGO/341p-6/26
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8267bb47-8cba-418f-b42e-28f00e08d654
4.2.6.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
34110000-1 - Samochody osobowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-20
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Zasięg
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-28 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Dom Pomocy Społecznej, ul. Świerkowa 9
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-28 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |