Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg wojewódzkich utrzymywanych przez PZD Racibórz

Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00523225
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00523225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-01 08:35
Lokalizacja
Racibórz, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae71e025-ce55-498f-ac44-089fb05d5d57
Identyfikator
6391710742
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ DRĄŻKIEWICZRuda Śląska, PL · lot 0
215 531,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523225 z dnia 2024-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg wojewódzkich utrzymywanych przez PZD Racibórz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276287157

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 3

1.5.2.) Miejscowość: Racibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd-raciborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatraciborski.pl/pzdr/dane_powiatowy_zarzad_drog_w_raciborzu.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae71e025-ce55-498f-ac44-089fb05d5d57

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarząd dróg

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg wojewódzkich utrzymywanych przez PZD Racibórz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae71e025-ce55-498f-ac44-089fb05d5d57

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034960/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg wojewódzkich utrzymywanych przez PZD Racibórz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457365

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NT.DW.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie odnowy cienkowarstwowego oznakowania poziomego dróg wojewódzkich zlokalizowanych na terenie powiatu raciborskiego i utrzymywanych przez PZD Racibórz.
Czynności powyższe należy wykonać zgodnie z technologią malowania cienkowarstwowego, farbami przeznaczonymi do tego rodzaju prac (akrylowymi, odblaskowymi, z zawartością mikrokulek odblaskowych, posiadającymi odpowiednie atesty i aprobaty techniczne).
Zakres zadania obejmuje ciągi dróg wojewódzkich zlokalizowanych na terenie powiatu raciborskiego i utrzymywane przez PZD Racibórz. Szczegółowy zakres zostanie każdorazowo określony w terenie w porozumieniu z Inspektorem nadzoru i przekazany Wykonawcy protokołem przekazania placu budowy.
Maksymalny zakres przedmiotu zamówienia obejmuje malowanie następujących rodzajów linii i znaków:
1. Malowanie linii segregacyjnych - orient. zakres 11.758 m2,
2. Malowanie linii krawędziowych - orient. zakres 8.404 m2,
3. Malowanie przejść dla pieszych P-10 (w tym biało-czerwone) - orient. zakres 1.066 m2,
4. Malowanie znaków i symboli - orient. zakres 240 m2,
5. Malowanie powierzchni wyłączonych z ruchu P-21 - orient. zakres 806 m2,
Łącznie orientacyjny, maksymalny zakres malowania wynosi 22.274 m2.
Zamawiający zastrzega sobie ograniczenie zakresu malowania w zależności od posiadanych środków finansowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215531,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 522149,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215531,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DARKO Dariusz Drążkiewicz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SMART PLAC Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 641-194-87-78

7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215531,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29
2024-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane