Reorganizacja Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym

WOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW.OJCA PIO W PRZEMYŚLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00523264
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00523264/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-01 08:47
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d13fca5-e9f5-4a3e-bd5a-bc809485088c
Identyfikator
7952066984
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523264 z dnia 2024-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Reorganizacja Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW.OJCA PIO W PRZEMYŚLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000314684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Monte Cassino 18

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wszp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wszp.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Reorganizacja Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d13fca5-e9f5-4a3e-bd5a-bc809485088c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523264

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00082749/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Reorganizacja Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425731

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/19/TP2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia: „ Reorganizacja Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym”
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera PROGRAM FUNKCJONALNO-UŻYTKOWY (skrót: PF-U) stanowiący załącznik nr 2 do projektu umowy- załącznik nr 5 do SWZ i obejmuje realizację zadania w formule: „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
2024-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane