Usługi hotelowe dla gości Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN
INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00523307
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00523307/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-01 08:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b43ad64c-1b8c-45c4-8734-8ad9e0df2094
- Identyfikator
- 5250009269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523307 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi hotelowe dla gości Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325825
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ludwika Pasteura 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-093
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 225892180
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nencki.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nencki.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/5746d861-b511-41f9-a812-b3301469f2491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
naukowo-badawcza i edukacyjna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi hotelowe dla gości Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b43ad64c-1b8c-45c4-8734-8ad9e0df2094
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523307
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00568781/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Usługi hotelowe dla gości Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
STER NAWA BPI/STE/2021/1/00034/U/00001. Finansowanie nastąpi z różnych źródeł; subwencji lub innych środków, np. z grantów NCN, NCBIR, FNP, projektów UE, t.j.. Z310, stanowiska kosztów organizowanych w Instytucie konferencji, N708, Pracownie i Działy przyjmujące Gości.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473695
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP-261-24/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 226443 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 226143,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelowych w hotelach co najmniej 4 gwiazdkowych na terenie Warszawy dla gości Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN odwiedzających Instytut ze względu na organizowane konferencje, seminaria, konsultacje oraz wizyty badawcze i dydaktyczne w ramach realizacji programu STER NAWA przez WARSAW4PhD.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji znajduje sie w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na zakup.Uzasadnienie unieważnienia:
W postępowaniu wpłynęły cztery oferty. Trzy Oferty (Wykonawców: Hotel Jan III Sobieski -Oferta nr 1, Nadryst Investments -Oferta nr 2, Delta Tour sp. z o.o.-Oferta nr 3) podlegają odrzuceniu a cena pozostałej w postępowaniu Oferty (Wykonawcy: PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba -Oferta nr 4) przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na zakup.
Wykonawca PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba złożył Ofertę w kwotach (brutto):
- za cenę oferty (doba hotelowa) 723,60 zł, za zamówienie podstawowe (50 dób hotelowych) 36 180,00 zł,
- za zamówienie opcjonalne (400 dób hotelowych) 289 440,00 zł brutto,
- łącznie (maksymalne wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy) 325 620,00 zł.
Zamawiający na realizację zamówienia przeznaczył kwoty (brutto):
- na zamówienie podstawowe, w wysokości 33 400,00 zł brutto (za dobę hotelową 668 zł),
- na zamówienie opcjonalne, w wysokości 267 200,00 zł brutto,
- łącznie za zamówienie podstawowe i opcjonalne, w wysokości 300 600,00 zł brutto.
Po przeanalizowaniu możliwości zwiększenia środków na zakup Zamawiający ustalił, że nie może ich w ogóle zwiększyć o jakąkolwiek kwotę, w szczególności do ceny Oferty, która po poniższym odrzuceniu Ofert nr 1 i nr 2 i nr 3 mogłaby potencjalnie zostać uznana za Ofertą najkorzystniejszą.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |