Budowa budynku magazynu sprzętu Obrony Cywilnej.
Gmina Kunice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00354519
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354519/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 17:50
- Lokalizacja
- Kunice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bd73fb26-4d2d-48b3-b19e-9cb9afc725c2
- Identyfikator
- 6912146015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354519 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku magazynu sprzętu Obrony Cywilnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kunice
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Kunice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647475
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gwarna 1
1.5.2.) Miejscowość: Kunice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-216
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kunice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kunice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kunice.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku magazynu sprzętu Obrony Cywilnej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd73fb26-4d2d-48b3-b19e-9cb9afc725c2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354519
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035109/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa magazynu sprzętu obrony cywilnej w Kunicach na dz. nr 966/9
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179935
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku magazynu sprzętu Obrony Cywilnej wraz z wewnętrzną linią zasilającą w Kunicach przy ul. Ogrodowej Id. 020904_2.0005.966/9. Budynek zaprojektowany w technologii stalowej, konstrukcję nośną budynku stanowią ramy stalowe. Ściany i dach wykonane z płyty warstwowej. Dodatkowo ściany ocieplone styropianem. Podstawowe parametry obiektu :
Powierzchnia zabudowy : 250,00m2
Powierzchnia użytkowa : 234,32 m2
Kubatura :1500,00 m3
Wysokość budynku : 7,47 m
Długość budynku : 25,00 m
Szerokość budynku : 10,00 m
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa (załącznik nr 7 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1046254,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1529221,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1046254,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO – USŁUGOWE „USBUD” LESŁAW CHMIELOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 390-324-826
7.3.4) Miejscowość: Legnica
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1046254,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |