”Wspieramy i usamodzielniamy – rozwój rodzinnej pieczy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze dla Świętokrzyskiego 2021 (...)

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00354549
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354549/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-21 20:07
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11d0c728-2e1f-4a6a-ad40-bcb60c9cf259
Identyfikator
9590830858
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Organizacja wycieczekUsługi szkolenioweUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

C. M. T. Sp. z o. o.JAWORZNO, PL · lot 0
747 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354549 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
”Wspieramy i usamodzielniamy – rozwój rodzinnej pieczy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze dla Świętokrzyskiego 2021 (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003677051

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Studzienna 2

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-544

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mopr@mopr.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopr.kielce.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

”Wspieramy i usamodzielniamy – rozwój rodzinnej pieczy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze dla Świętokrzyskiego 2021 (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11d0c728-2e1f-4a6a-ad40-bcb60c9cf259

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354549

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003597/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 ”Wspieramy i usamodzielniamy – rozwój rodzinnej pieczy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze dla Świętokrzyskiego (...)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wspieramy i usamodzielniamy – rozwój rodzinnej pieczy zastępczej ” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340125

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przedmiotowe zamówienie było uprzednio objęte postępowaniem prowadzonym w trybie podstawowym, o którym mowa w art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2026/BZP 00217327 z dnia 2026-04-27.
W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający w dniu 13.05.2026 r. (znak sprawy: MOPR/4/2026) unieważnił postępowanie na część I na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-1bee0b18-2bf4-4316-bc93-1dca1d30c06f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOPR.FnP.WIU.28.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 788800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. ”Wspieramy i usamodzielniamy – rozwój rodzinnej pieczy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze dla Świętokrzyskiego 2021 – 2027 oraz usługa opieki wspierającej podczas wyjazdów integracyjno-edukacyjnych dla 14 uczestników projektu:
Część I Zorganizowania letnich i zimowych wyjazdów dla uczestników projektu pn. „Wspieramy i usamodzielniamy -rozwój rodzinnej pieczy zastępczej” II powtórny część I:
Zadanie 1: 7 dniowy letni wyjazd z coachingiem i warsztatem antydyskryminacyjnym dla 120 uczestników Projektu rodziców i dzieci
Usługa obejmuje zorganizowanie 7 dniowych ( 6 noclegów) wyjazdów integracyjn0-edukcyjnych do ośrodka nad morzem w podziale:
- 2 turnusy w okresie I połowa VIII 2026 r. dla łącznie 120 uczestników projektu (w tym 43 rodziców i 77 dzieci, śr. 60 os/ 1turnus)
- 2 turnusy w okresie VII/VIII 2027 r. dla łącznie 120 uczestników (w tym 43 rodziców i 77 dzieci, śr. 60 os/ 1turnus)
Zadanie 2: 7 dniowy turnus zimowy z coachingiem i warsztatem antydyskryminacyjnym dla 79 uczestników projektu rodziców i dzieci.
Usługa obejmuje zorganizowanie zimowego 7 dniowego (6 noclegów) wyjazdu integracyjno-edukacyjnego do ośrodka w górach dla grupy 79 uczestników (24 rodziców i 55 dzieci) w okresie I/II2027 r. -ferie dla województwa świętokrzyskiego.
Zadanie 3: Usługa opieki wspierającej podczas wyjazdów integracyjno-edukacyjnych dla 14 uczestników projektu średnio 138 godzin (łącznie na wskazane powyżej wyjazdy) na uczestnika projektu na zadania 1 i 2 z części I zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 747400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 747400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 747400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: C.M.T. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751485337

7.3.3) Ulica: SZTYGARÓW nr 17

7.3.4) Miejscowość: JAWORZNO

7.3.5) Kod pocztowy: 43-600

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 747400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-10-31
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi