MONTAŻ ZEWNĘTRZNEGO ZBIORNIKA DO CELÓW POŻAROWYCH Z ZESTAWEM POMPOWYM ORAZ PRZEBUDOWA POMIESZCZENIA TECHNICZNEGO BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KIEŁCZOWIE.
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KIEŁCZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00354556
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354556/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 20:53
- Lokalizacja
- Kiełczów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20b8a7da-4812-4dbe-9e62-bc413499d161
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354556 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MONTAŻ ZEWNĘTRZNEGO ZBIORNIKA DO CELÓW POŻAROWYCH Z ZESTAWEM POMPOWYM ORAZ PRZEBUDOWA POMIESZCZENIA TECHNICZNEGO BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KIEŁCZOWIE.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KIEŁCZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001181587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 3
1.5.2.) Miejscowość: Kiełczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-093
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@szkolakielczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szkolakielczow.edupage.org/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20b8a7da-4812-4dbe-9e62-bc413499d1611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
szkoła podstawowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MONTAŻ ZEWNĘTRZNEGO ZBIORNIKA DO CELÓW POŻAROWYCH Z ZESTAWEM POMPOWYM ORAZ PRZEBUDOWA POMIESZCZENIA TECHNICZNEGO BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KIEŁCZOWIE.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20b8a7da-4812-4dbe-9e62-bc413499d161
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354556
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044297/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 MONTAŻ ZEWNĘTRZNEGO ZBIORNIKA DO CELÓW POŻAROWYCH Z ZESTAWEM POMPOWYM ORAZ PRZEBUDOWA POMIESZCZENIA TECHNICZNEGO BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KIEŁCZOWIE.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150091
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPKiełczów/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
MONTAŻ ZEWNĘTRZNEGO ZBIORNIKA DO CELÓW POŻAROWYCH Z ZESTAWEM POMPOWYM ORAZ PRZEBUDOWA POMIESZCZENIA TECHNICZNEGO BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KIEŁCZOWIE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 585172,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 624225,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 585172,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RS BUDDIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523486963
7.3.3) Ulica: ul. Nowogrodzka 31
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-511
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zakres: montaż i uruchomienie pompowni
Nazwa Podwykonawcy: WODROL Teodor Świątecki
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 585172,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-188.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |