Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń dla kadry naukowo-dydaktycznej oraz kadry administracyjnej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00354628
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354628/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-22 07:36
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ad8f97a-16ba-4daa-ae6d-0402c65882fb
Identyfikator
6750007570
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

5 przyznanych

BRAINSTORM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
33 120 PLN
BRAINSTORM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 1
33 120 PLN
BRAINSTORM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 2
55 200 PLN
BRAINSTORM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 3
22 080 PLN
JUDYTA GUTOWSKA-SIWEKNiepołomice, PL · lot 4
39 360 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354628 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń dla kadry naukowo-dydaktycznej oraz kadry administracyjnej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6750007570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Matejki 13

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-157

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@asp.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.asp.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/asp_krakow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń dla kadry naukowo-dydaktycznej oraz kadry administracyjnej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ad8f97a-16ba-4daa-ae6d-0402c65882fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354628

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00087041/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Usługi szkoleniowe - szkolenia dla kadry naukowo-dydaktycznej oraz dla kadry administracyjnej ASP wraz z przeniesieniem materiału szkoleniowego na platformę moodle i licencją niewyłączną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zatrzymać talenty: Program przeciwdziałania przedwczesnemu kończeniu nauki w ASP w Krakowie - Umowa o dofinansowanie nr: FERS.01.05-IP.08-0006/25-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215815

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.2630.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 414300 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie tematycznym: Formy przekazywania wiedzy, Nieświadome uprzedzenia, Zachowania w sytuacjach trudnych, Rozpoznawanie studenta w kryzysie, Osoby neuroatypowe i neuroróżnorodne, w związku z realizacją projektu pod nazwą „Zatrzymać talenty: Program przeciwdziałania przedwczesnemu kończeniu nauki w ASP w Krakowie” - Umowa o dofinansowanie nr: FERS.01.05-IP.08-0006/25-00, z podziałem zamówienia na 5 części, jak następuje:
Część nr 1 - Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie tematycznym:
- Formy przekazywania wiedzy (używanie języka włączającego, inkluzja) dla kadry naukowo-dydaktycznej.
- Język włączający, mikroagresje i mikronierówności dla kadry administracyjnej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” dla poszczególnych części zamówienia tj. dla części nr: 1, 2, 3, 4, 5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 82800 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie tematycznym: Formy przekazywania wiedzy, Nieświadome uprzedzenia, Zachowania w sytuacjach trudnych, Rozpoznawanie studenta w kryzysie, Osoby neuroatypowe i neuroróżnorodne, w związku z realizacją projektu pod nazwą „Zatrzymać talenty: Program przeciwdziałania przedwczesnemu kończeniu nauki w ASP w Krakowie” - Umowa o dofinansowanie nr: FERS.01.05-IP.08-0006/25-00, z podziałem zamówienia na 5 części, jak następuje:
Część nr 2 - Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie tematycznym:
- Nieświadome uprzedzenia (szkolenie świadomościowe dotyczące zachowań demotywujących, stereotypizujących) dla kadry naukowo-dydaktycznej.
- Nieświadome uprzedzenia (szkolenie świadomościowe dotyczące zachowań demotywujących, stereotypizujących) dla kadry administracyjnej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” dla poszczególnych części zamówienia tj. dla części nr: 1, 2, 3, 4, 5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 82800 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie tematycznym: Formy przekazywania wiedzy, Nieświadome uprzedzenia, Zachowania w sytuacjach trudnych, Rozpoznawanie studenta w kryzysie, Osoby neuroatypowe i neuroróżnorodne, w związku z realizacją projektu pod nazwą „Zatrzymać talenty: Program przeciwdziałania przedwczesnemu kończeniu nauki w ASP w Krakowie” - Umowa o dofinansowanie nr: FERS.01.05-IP.08-0006/25-00, z podziałem zamówienia na 5 części, jak następuje:
Część nr 3 - Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie tematycznym:
- Zachowania w sytuacjach trudnych (umiejętność właściwego reagowania, ukierunkowania osoby wspieranej, korzystania ze swoich zasobów, zachowanie granic w relacjach mistrz-uczeń) dla kadry naukowo-dydaktycznej.
- Rozpoznawanie studenta w kryzysie – pierwsze reagowanie – dla kadry naukowo-dydaktycznej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” dla poszczególnych części zamówienia tj. dla części nr: 1, 2, 3, 4, 5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 147400 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie tematycznym: Formy przekazywania wiedzy, Nieświadome uprzedzenia, Zachowania w sytuacjach trudnych, Rozpoznawanie studenta w kryzysie, Osoby neuroatypowe i neuroróżnorodne, w związku z realizacją projektu pod nazwą „Zatrzymać talenty: Program przeciwdziałania przedwczesnemu kończeniu nauki w ASP w Krakowie” - Umowa o dofinansowanie nr: FERS.01.05-IP.08-0006/25-00, z podziałem zamówienia na 5 części, jak następuje:
Część nr 4 - Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie tematycznym:
- Osoby neuroatypowe i neuroróżnorodne – w jaki sposób współpracować z osobą studencką neuro, przy równoczesnym zachowaniu obowiązującego poziomu merytorycznego zajęć dla kadry naukowo-dydaktycznej.
- Osoby neuroatypowe i neuroróżnorodne – mechanizmy funkcjonowania, w jaki sposób współpracować z osobą studencką/pracowniczą neuro dla kadry administracyjnej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” dla poszczególnych części zamówienia tj. dla części nr: 1, 2, 3, 4, 5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 59900 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie tematycznym: Formy przekazywania wiedzy, Nieświadome uprzedzenia, Zachowania w sytuacjach trudnych, Rozpoznawanie studenta w kryzysie, Osoby neuroatypowe i neuroróżnorodne, w związku z realizacją projektu pod nazwą „Zatrzymać talenty: Program przeciwdziałania przedwczesnemu kończeniu nauki w ASP w Krakowie” - Umowa o dofinansowanie nr: FERS.01.05-IP.08-0006/25-00, z podziałem zamówienia na 5 części, jak następuje:
Część nr 5 - Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń wyjazdowych DPT Harenda w zakresie tematycznym:
- Zachowania w sytuacjach trudnych (umiejętność właściwego reagowania, ukierunkowania osoby wspieranej, korzystania ze swoich zasobów, zachowanie granic w relacjach akademickich) – dla kadry administracyjnej,
- Rozpoznawanie studenta w kryzysie – pierwsze reagowanie – dla kadry administracyjnej,
- Osoby neuroatypowe i neuroróżnorodne - mechanizmy funkcjonowania, w jaki sposób współpracować z osobą studencką/pracowniczą neuro – dla kadry administracyjnej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” dla poszczególnych części zamówienia tj. dla części nr: 1, 2, 3, 4, 5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 41400 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33120 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59040 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33120 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRAINSTORM GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342834148

7.3.3) Ulica: Perla 10

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33120 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33120 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59040 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33120 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRAINSTORM GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342834148

7.3.3) Ulica: Perla 10

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33120 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-15

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55200 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRAINSTORM GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342834148

7.3.3) Ulica: Perla 10

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-15

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22080 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22080 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRAINSTORM GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342834148

7.3.3) Ulica: Perla 10

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22080 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-15

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39360 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39360 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Oblicza Zmian Judyta Gutowska-Siwek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6080020627

7.3.3) Ulica: Zakrzów 393

7.3.4) Miejscowość: Zakrzów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-003

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39360 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-15
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi