Budowa centrum kulturalnego i turystyczno-rekreacyjnego przy zbiorniku wodnym Młyny

Gmina Rudniki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00354672
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354672/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 07:56
Lokalizacja
Rudniki, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9cbc57e-e19a-4941-85f0-fdec4a84f49a
Identyfikator
5761495213
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneMontaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowychObiekty rekreacyjneWykonywanie konstrukcji dachowychWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania parkówRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi ogrodniczeUsługi utrzymania parków

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF MOLIKJasna Góra 24, PL · lot 0
6 387 155,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354672 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa centrum kulturalnego i turystyczno-rekreacyjnego przy zbiorniku wodnym Młyny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rudniki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398586

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 12A

1.5.2.) Miejscowość: Rudniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-325

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rudniki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rudniki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1315317

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa centrum kulturalnego i turystyczno-rekreacyjnego przy zbiorniku wodnym Młyny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9cbc57e-e19a-4941-85f0-fdec4a84f49a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354672

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020073/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Utworzenie centrum kulturalnego i turystyczno - rekreacyjnego przy zbiorniku Młyny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane jest przy udziale dofinansowania z Funduszy Europejskich dla Opolskiego - Priorytet FEOP 10: Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych opolskiego, Działanie 10.5 Rewitalizacja na obszarach innych niż miejskie, Umowa nr FEOP.10.5-IŻ.00-0008/25, Projekt: Utworzenie centrum kulturalnego – turystyczno-rekreacyjnego przy zbiorniku Młyny.”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261252

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRG.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa centrum kulturalnego i turystyczno-rekreacyjnego przy zbiorniku wodnym Młyny.
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie następujących prac:
1) roboty budowlane obejmują:
a) kompleksową budowę budynku usługowego wraz z zapleczem,
b) budowę sceny amfiteatru zintegrowanej z budynkiem oraz siedzisk,
c) budowę dachu zielonego i elewacji,
d) roboty ziemne i fundamentowe,
e) wykonanie posadzki na gruncie oraz elementów parteru,
f) wykonanie schodów zewnętrznych,
g) zagospodarowanie terenu (nawierzchnie, obrzeża, drogi),
h) montaż małej architektury i ogrodzenia,
i) prace rozbiórkowe i niwelacja terenu.
2) instalacje sanitarne obejmują:
a) instalacja centralnego ogrzewania (pompa ciepła),
b) instalacja ciepłej i zimnej wody,
c) kanalizacja sanitarna,
d) wentylacja mechaniczna i klimatyzacja,
e) instalacja wodociągowa.
3) instalacje elektryczne obejmują:
a) instalacje wewnętrzne i zewnętrzne,
b) oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne,
c) systemy zasilania (rozdzielnica, obwody, wyłącznik p.poż.),
d) instalacje ochronne (przeciwprzepięciowa, odgromowa),
e) instalacje dla urządzeń sanitarnych,
f) kanalizacja kablowa i okablowanie (w tym światłowód),
g) monitoring (CCTV) i systemy ochrony,
h) oświetlenie przejścia dla pieszych, UWAGA. Dokumentacja projektowa przewiduje wykonanie oświetlenia przy użyciu lamp solarnych. Oświetlenie należy wykonać przy użyciu lamp zasilanych z sieci zgodnie z rysunkiem PZT A4 PRZEJŚCIE. Obwód zasilający należy wyposażyć licznik energii elektrycznej.
i) instalacja fotowoltaiczna naziemna,
j) pomiary instalacji.
4) tereny zielone i zagospodarowanie przyrodnicze:
a) prace przygotowawcze i agrotechniczne,
b) rozścielenie ziemi urodzajnej,
c) zabezpieczenie istniejącej zieleni,
d) montaż budek dla ptaków i owadów oraz tyczek spoczynkowych,
e) rekultywacja terenu po budowie,
f) nasadzenia (drzewa, krzewy, byliny, rośliny cebulowe),
g) zakładanie trawników,
h) pielęgnacja gwarancyjna zieleni.
Szczegółowy zakres zamówienia określają dokumentacje projektowe, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót, które należy traktować jako materiał pomocniczy – załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77313000-7 - Usługi utrzymania parków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6387155,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7293900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6387155,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Molik-Bud Krzysztof Molik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761487797

7.3.4) Miejscowość: Jasna Góra 24

7.3.5) Kod pocztowy: 98-345

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6387155,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane