„Modernizacja remizy strażackiej w Brójcach.”
Gmina Trzciel
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00354685
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354685/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 08:01
- Lokalizacja
- Trzciel, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94f7e627-9492-4a04-baa4-42c9deb1cde6
- Identyfikator
- 5960010075
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354685 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja remizy strażackiej w Brójcach.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzciel
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966898
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 22
1.5.2.) Miejscowość: Trzciel
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-320
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 957431400
1.5.8.) Numer faksu: 957431400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@trzciel.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.trzciel.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94f7e627-9492-4a04-baa4-42c9deb1cde61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja remizy strażackiej w Brójcach.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94f7e627-9492-4a04-baa4-42c9deb1cde6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354685
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033435/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 „Modernizacja remizy strażackiej w Brójcach.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320597
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GI.271.05.2026.RJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 302357,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja remizy strażackiej polegająca na rozbudowie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brójcach na działkach nr ewidencyjny 300/2 i 301.
W zakresie robót budowlanych można wyróżnić:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe,
b) roboty ziemne,
c) fundamenty, stopa fundamentowa, izolacja fundamentów,
d) ściany fundamentowe, izolacja ścian fundamentowych, słupy betonowe,
e) ściany, ścianki działowe, nadproża, podciągi, wieńce,
f) dach,
g) stolarka,
h) strop,
i) tynki i okładziny wewnętrzne, malowanie,
j) posadzki,
k) elewacja,
l) zagospodarowanie terenu,
m) instalacja elektryczna,
n) zewnętrzna kanalizacja sanitarna,
o) instalacja kanalizacji wewnętrznej,
p) instalacja wodociągowa,
q) instalacja centralnego ogrzewania,
r) wentylacja mechaniczna,
Pełny i szczegółowy zakres i sposób wykonania przedmiotu zamówienia został wskazany w takich dokumentach jak: dokumentacji technicznej (stanowiącej załącznik do specyfikacji), specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (stanowiącej załącznik do specyfikacji), oraz przedmiarze robót (stanowiący załączniki do specyfikacji), w oparciu, o które to dokumenty należy wykonać przedmiot zamówienia. Ponadto należy zauważyć, że wynagrodzenie umowne w ramach postępowania ma charakter ryczałtowy i przedmiar robót stanowi jedynie element pomocniczy i nie stanowi podstawy do wyceny oferty. W ramach ceny ofertowej należy uwzględnić wszystkie roboty przewidziane w dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo Zamówień Publicznych tj. cena najkorzystniejszej oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, czyli: 150 000,00 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338271,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397435,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |