„Przebudowa dachu budynku dydaktycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie”
Powiat Lubaczowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00354725
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354725/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 08:11
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae1f4e54-6556-472a-8e16-29c2e71529b4
- Identyfikator
- 7931503563
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354725 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dachu budynku dydaktycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubaczowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900281
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jasna 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166328700
1.5.8.) Numer faksu: 166328709
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatlubaczowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatlubaczowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae1f4e54-6556-472a-8e16-29c2e71529b41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dachu budynku dydaktycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae1f4e54-6556-472a-8e16-29c2e71529b4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354725
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080524/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa dachu budynku dydaktycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320649
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ABR.272.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 335503,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Przebudowa dachu budynku dydaktycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
3. Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) zawiera dokumentację projektową. Przedmiar robót dołączony do SWZ ma charakter pomocniczy. Z uwagi na przewidziany charakter wynagrodzenia Wykonawcy (wynagrodzenie ryczałtowe) w przypadku zaistnienia konieczności wykonania większej ilości robót niż określona w przedmiarach robót nie będzie przysługiwać dodatkowe wynagrodzenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na realizację zamówienia nie złożono żadnej oferty, wobec powyższego przedmiotowe postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy.| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |