Przeprowadzenie diagnoz psychologiczno-pedagogicznych dla uczestników na rok szkolny 2024/2025 w wieku 14 – 18 lat w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim, Zamościu i we Włodawie.

Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00523396
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00523396/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-01 09:15
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f345ce7-b5ae-4b21-8f93-076955dd7363
Identyfikator
9461814047
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

3 przyznane

ALEKSANDRA LATOLublin, PL · lot 0
29 940 PLN
ALEKSANDRA LATOLublin, PL · lot 1
22 954 PLN
ALEKSANDRA LATOLublin, PL · lot 2
19 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523396 z dnia 2024-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie diagnoz psychologiczno-pedagogicznych dla uczestników na rok szkolny 2024/2025 w wieku 14 – 18 lat w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim, Zamościu i we Włodawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

1.3.) Oddział zamawiającego: Lubelska WK OHP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 007003467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 14c

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-410

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lubelska.ohp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ohplublin.bip.e-zeto.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f345ce7-b5ae-4b21-8f93-076955dd7363

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie diagnoz psychologiczno-pedagogicznych dla uczestników na rok szkolny 2024/2025 w wieku 14 – 18 lat w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim, Zamościu i we Włodawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f345ce7-b5ae-4b21-8f93-076955dd7363

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523396

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036748/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Terapia indywidualna i diagnoza psychologiczno - pedagogiczna dla uczestników w OSIW OHP we Włodawie, Zamościu i Radzyniu Podlaskim i konsultacje stałe psychologa w OSIW w Zamościu i Włodawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00418808

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: LWK.ZKiW.270.02.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 75000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie diagnoz psychologiczno-pedagogicznych dla uczestników nowo zrekrutowanych na miejsca stacjonarne na rok szkolny 2024/2025 w wieku 14 – 18 lat w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 37815,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie diagnoz psychologiczno-pedagogicznych dla uczestników nowo zrekrutowanych na miejsca stacjonarne na rok szkolny 2024/2025 w wieku 14 – 18 lat w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 28991,70 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie diagnoz psychologiczno-pedagogicznych dla uczestników nowo zrekrutowanych na miejsca stacjonarne na rok szkolny 2024/2025 w wieku 14 – 18 lat w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP we Włodawie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 8193,30 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29940,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45298,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29940,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Profesus dr Aleksandra Lato Szkoła Liderów dla dzieci i młodzieży

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122673643

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29940,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 102 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22954,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34788,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22954,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Profesus dr Aleksandra Lato Szkoła Liderów dla dzieci i młodzieży

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122673643

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22954,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 102 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Profesus dr Aleksandra Lato Szkoła Liderów dla dzieci i młodzieży

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122673643

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 102 dni

2024-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi