,,Budowa ul. Brzozowej i Jarzębinowej w m. Cielimowo" – etap I – ul. Brzozowa

GMINA NIECHANOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00354831
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354831/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 08:46
Lokalizacja
Niechanowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d0e3d93-92c5-44f6-875a-6ad25dcc2df3
Identyfikator
7842297636
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ MACIOSZEKNEKLA, PL · lot 0
499 067,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354831 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa ul. Brzozowej i Jarzębinowej w m. Cielimowo" – etap I – ul. Brzozowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIECHANOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Różana 1

1.5.2.) Miejscowość: Niechanowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-220

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@niechanowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niechanowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d0e3d93-92c5-44f6-875a-6ad25dcc2df3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Budowa ul. Brzozowej i Jarzębinowej w m. Cielimowo" – etap I – ul. Brzozowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d0e3d93-92c5-44f6-875a-6ad25dcc2df3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354831

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038116/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa ul. Brzozowej i Jarzębinowej w m. Cielimowo” – etap I – ul. Brzozowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153932

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa drogi gminnej w miejscowości Cielimowo
ul. Brzozowa na odcinku pomiędzy ulicą Kasztanową a ul. Topolową, pomiędzy ul. Topolową
a ul. Jesionową oraz pomiędzy ul. Jesionową a ul. Dębową. Droga zaliczona jest do kategorii dróg gminnych. Posiada klasę drogi dojazdowej i służy do obsługi przyległej zabudowy jednorodzinnej. Zakres projektu obejmuje wykonanie podbudowy i wykonanie nawierzchni jezdni. Budowa drogi wykonana zostanie na długości ok. 300 mb. Planowana szerokość jezdni to 5,5m. Głównym celem przebudowy jest poprawa stanu technicznego istniejącej drogi, poprawa bezpieczeństwa korzystających z ww. ulicy, zapewnienie bezpiecznej komunikacji, prawidłowe zagospodarowanie wód opadowych. Stan istniejący: droga posiada pas drogowy o szerokości ok. 10 m, w tym jezdnię gruntową częściowo uzupełnioną kruszywem z tłucznia betonowego z domieszką tłucznia ceglanego oraz tłucznia kamiennego twardego. Jezdnia posiada liczne nierówności podłużne i poprzeczne w tym zaniżenia, ubytki, wyrwy. Wzdłuż jezdni znajdują się pobocza gruntowe. Ulica posiada następującą infrastrukturę techniczną: sieć wodociągowa, gazowa, energetyczna, telekomunikacyjna i kanalizacyjna z przyłączami do w/w mediów
oraz napowietrzną linię energetyczną z lampami oświetleniowymi.
Wykonawca wprowadzi także oznakowanie drogowe zgodnie z Projekt zmiany stałej organizacji ruchu będącym załącznikiem nr 10 do SWZ.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna wraz z przedmiarem robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389459,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 879450,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499067,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Publiczny Handel Wynajem Paweł Macioszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841657179

7.3.4) Miejscowość: Cielimowo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499067,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-06
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane