Budowa budynku szatni sportowej w technologii modułowej kontenerowej oraz piłkochwytu wraz z infrastrukturą techniczną przy boisku w Wiślicy

GMINA SKOCZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00354937
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354937/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 09:10
Lokalizacja
Skoczów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bc7c5c4-65ca-4138-9591-8eff1ec979a8
Identyfikator
5482404967
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychBarakiInstalowanie szatni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354937 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku szatni sportowej w technologii modułowej kontenerowej oraz piłkochwytu wraz z infrastrukturą techniczną przy boisku w Wiślicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKOCZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182522

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Skoczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-430

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33/ 82 80 171

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.skoczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skoczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/skoczow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku szatni sportowej w technologii modułowej kontenerowej oraz piłkochwytu wraz z infrastrukturą techniczną przy boisku w Wiślicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bc7c5c4-65ca-4138-9591-8eff1ec979a8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354937

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039579/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa nowego zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku w Wiślicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316598

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku szatni sportowej w technologii modułowej kontenerowej, opartej na konstrukcji stalowej szkieletowej wraz z infrastrukturą techniczną oraz budowa piłkochwytu pomiędzy istniejącym boiskiem a projektowanym budynkiem. Wymiary zewnętrzne budynku szatni sportowej: 14,64 x 6,06m.
Zamawiający wymaga wykonania fabrycznie nowych modułów warsztatowych (szkieletowych), spełniających parametry oraz rozwiązania konstrukcyjne określone w Opisie przedmiotu zamówienia i dokumentacji projektowej.
Budynek szatni wyposażony będzie w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, grzewczą c.o. i c.w.u. oraz instalację wentylacyjną (wentylacja nawiewno-wywiewna, wspomagana mechanicznie). Zewnętrzne odcinki wewnętrznej instalacji budynku szatni należy wykonać zgodnie z projektem budowlanym.
Zamawiający wymaga udzielenia min. 36 miesięcy gwarancji i rękojmi na wykonane roboty, licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu umowy. Okres gwarancji i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert zgodnie z rozdziałem XXVIII SWZ.
Zamawiający zaleca przeprowadzenie przez Wykonawców wizji lokalnej terenu inwestycji w celu zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia, w szczególności z warunkami dojazdu oraz możliwościami manewrowymi dla transportu elementów obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

44211110-6 - Baraki

45212230-7 - Instalowanie szatni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawą unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

Zgodnie z dyspozycją tego artykułu, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cena przewyższa kwotę , którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Kwota, jaka Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła 620 000,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły 2 oferty, których kwoty znacznie przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (oferta nr 1- 970 000,00 zł., oferta nr 2 – 949 627,43 zł). Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych.
W związku z powyższym unieważnia się postępowanie w oparciu o art. 255 pkt 3 ustawy Pzp
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane