Produkcja toreb promocyjnych dla Instytutu Adama Mickiewicza
INSTYTUT ADAMA MICKIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00354961
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354961/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-22 09:14
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-289a034c-4b7e-4c4a-959b-1591dbcfa53c
- Identyfikator
- 7011203621
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały reklamoweTorby włókiennicze
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354961 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Produkcja toreb promocyjnych dla Instytutu Adama Mickiewicza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT ADAMA MICKIEWICZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528511890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mokotowska 25
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-560
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@iam.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://iam.pl/pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/iam1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Produkcja toreb promocyjnych dla Instytutu Adama Mickiewicza2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-289a034c-4b7e-4c4a-959b-1591dbcfa53c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354961
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116909/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Dostawa materiałów promocyjnych (torby bawełniane z grafiką)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328421
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.261.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Produkcja toreb promocyjnych dla Instytutu Adama Mickiewicza
4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18936000-9 - Torby włókiennicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, działając zgodnie z art. 253 ust. 1 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793), informuje o odrzuceniu ofert złożonych przez wykonawców:1. WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PANATO, ul. Jedności Narodowej 68A, 50-258 Wrocław, a to na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 6) ustawy Pzp. Oferta tego Wykonawcy nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego. Oferta nie została sporządzona w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym
2. INWESTSTORY, 87-300 Brodnica, Ul. Matejki 8/17, a to na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit c ustawy Pzp – Wykonawca nie złożył w przewidzianym terminie wymaganego przedmiotowego środka dowodowego
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |