Usługi geodezyjne wykonywane na nieruchomościach będących w Zasobie KOWR OT w Bydgoszczy, położonych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z podziałem na części - 3 zadania.
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00354991
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354991/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-22 09:21
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9683a099-1577-4a29-8faa-c8c42d6e3e92
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
Wykonawcy
3 przyznane
WALDEMAR BRYZEKSępólno Krajeńskie, PL · lot 0
6150 PLNZenon Trzęsała - wspólnik spółki cywilnej F.H.U POMIAR BIS s.c.Kalisz, PL · lot 1
13 300 PLNZenon Trzęsała - wspólnik spółki cywilnej F.H.U POMIAR BIS s.c.Kalisz, PL · lot 2
26 800 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354991 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi geodezyjne wykonywane na nieruchomościach będących w Zasobie KOWR OT
w Bydgoszczy, położonych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z podziałem na części
- 3 zadania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Hetmańska 38
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-039
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.bydgoszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/5175831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie Zasobem Własności Rolnej Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi geodezyjne wykonywane na nieruchomościach będących w Zasobie KOWR OTw Bydgoszczy, położonych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z podziałem na części
- 3 zadania.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9683a099-1577-4a29-8faa-c8c42d6e3e92
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354991
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061775/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi geodezyjne wykonywane na nieruchomościach, będących w Zasobie KOWR OT Bydgoszcz, z uwzględnieniem podziału na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BYD.WO.260.15.2026.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 52848,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 11. Lokalizacja- działka nr 1/6 o pow. 0,9594 ha, obręb Sikorz gmina Sępólno Krajeńskie, powiat sępoleński Księga Wieczysta – BY2T/00032418/7. Nieruchomość użytkowana rolniczo, niezabudowana. MPZP: obowiązuje – uchwała nr XXXVI/304/05 z dnia 24.11.2005 r. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami 4MN/U oraz teren drogi wewnętrznej 08 KDW. + mapka z MPZP. Zakres prac: Podział działki nr 1/6 obręb Sikorz o pow. 0,9594 ha polegać będzie na wydzieleniu sześciu (6) nowych działek o pow. ok. 0,1590 ha każda, zgodnie z projektem i MPZP. Należy uwzględnić ewentualną konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia nieruchomości oraz poszerzenia pasa drogowego wzdłuż działek o nr 74 i 73 w celu poszerzenia działki drogowej nr 1/12. Przed złożeniem do Starostwa Powiatowego wstępnego projektu podziału Wykonawca jest zobowiązany przedłożyć do zaopiniowania Zamawiającemu do akceptacji wstępny projekt podziału. Po podziale geodeta zobowiązany jest dostarczyć zlecającemu dokumentację przewłaszczeniową dla nowo powstałych działek (wypisy, wyrysy do celów prawnych) oraz dokonanie stabilizacji znaków granicznych podziemnie i powierzchniowo, forma stabilizacji – kamienie graniczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
4.5.5.) Wartość części: 13700,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 21. Lokalizacja- działka nr 47/30 o pow. 51,5274 ha, obręb Kania gmina Barcin, powiat żnińskii. Księga Wieczysta – BY1U/00029303/8. Działka niezabudowana. Plan brak. Studium; Tereny rolne. Zakres prac: Podział działki nr polega na wydzieleniu 5 działek po około 10,0000 ha, zgodnie z załączonym szkicem, wraz z wyniesieniem znaków granicznych. Przy podziale należy uwzględnić ewentualną konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia nieruchomości. Przed złożeniem wstępnego projektu podziału Wykonawca jest zobowiązany przedłożyć do zaopiniowania Zamawiającemu do akceptacji wstępny projekt podziału. Po podziale geodeta zobowiązany jest dostarczyć zlecającemu dokumentację przewłaszczeniową dla nowo powstałych działek (wypisy, wyrysy do celów prawnych dla każdej działki oddzielnie).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
4.5.5.) Wartość części: 11100,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 31. Lokalizacja- działka nr 96/30 o pow. 8,6975 ha, obręb Borówno gmina Dobrcz, powiat bydgoski. Księga Wieczysta – BY1B/00118544/2. Nieruchomość rolna niezabudowana. Dla nieruchomości nie obowiązuje MPZP oraz nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy lub decyzja o lokalizacji inwestycji celu publicznego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobrcz działka znajduje się w jednostce oznaczonej nr 5 jako jednostka wielofunkcyjna o przewadze funkcji rolniczych nad osadniczymi i prognozowanym mało intensywnym rozwoju. Zakres prac: Podział działki nr 96/30 o pow. 8,6975 ha na dwie mniejsze o szacunkowych pow. A – 4,6 ha, B – 4 ha. Linia podziału oznaczona na mapie poglądowej kolorem czerwonym. Należy uwzględnić ewentualną konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia nieruchomości. Przed złożeniem dokumentacji do Starostwa Powiatowego Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu do zaopiniowania wstępny projekt podziału. Dokonanie stabilizacji znaków granicznych podziemnie i powierzchniowo, forma stabilizacji powierzchniowej to kamienie graniczne. Po podziale geodeta zobowiązany jest dostarczyć zlecającemu dokumentację geodezyjną w postaci wypisu i wyrysu do celów prawnych dla nowopowstałych działek.
2. Lokalizacja - działka nr 9/10 o pow. 7,2666 ha, obręb Borówno gmina Dobrcz, powiat bydgoski Księga Wieczysta – BY1B/00005148/1. Nieruchomość rolna niezabudowana. Dla nieruchomości nie obowiązuje MPZP oraz nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy lub decyzja o lokalizacji inwestycji celu publicznego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobrcz działka znajduje się w jednostce oznaczonej nr 5 jako jednostka wielofunkcyjna o przewadze funkcji rolniczych nad osadniczymi i prognozowanym mało intensywnym rozwoju. Zakres prac: Podział działki nr 9/10 o pow. 7,2666 ha na dwie mniejsze o szacunkowych pow. A – 6 ha, B – 1 ha. Linia podziału oznaczona na mapie poglądowej kolorem czerwonym. Należy uwzględnić ewentualną konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia nieruchomości. Przed złożeniem dokumentacji do Starostwa Powiatowego Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu do zaopiniowania wstępny projekt podziału. Dokonanie stabilizacji znaków granicznych podziemnie i powierzchniowo, forma stabilizacji powierzchniowej to kamienie graniczne. Po podziale geodeta zobowiązany jest dostarczyć zlecającemu dokumentację geodezyjną w postaci wypisu i wyrysu do celów prawnych dla nowopowstałych działek.
3. Lokalizacja - działka nr 99/5 o pow. 38,2198 ha, obręb Borówno gmina Dobrcz, powiat bydgoski Księga Wieczysta – brak KW. Dla działki nie ma urządzonej księgi wieczystej. Nieruchomość rolna niezabudowana. Dla nieruchomości nie obowiązuje MPZP oraz nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy lub decyzja o lokalizacji inwestycji celu publicznego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobrcz działka znajduje się w jednostce oznaczonej nr 5 jako jednostka wielofunkcyjna o przewadze funkcji rolniczych nad osadniczymi i prognozowanym mało intensywnym rozwoju.
Zakres prac: Podział działki nr 99/5 o pow. 38,2198 ha na sześć mniejszych o szacunkowych pow. A – 2 ha, B - 6 ha, C, D, E – 7 ha, F – 9 ha. Linia podziału oznaczona na mapie poglądowej kolorem czerwonym. Przez nowo wydzielone działki oznaczone na mapie jako B, C, D, E, F ustanowiona zostanie służebność przejścia i przejazdu zgodnie z linią oznaczoną kolorem żółtym:
• do działki A przez F, E, D, C, B
• do działki B przez F, E, D, C
• do działki C przez F, E, D
• do działki D przez F, E
• do działki E przez F
Należy uwzględnić ewentualną konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia nieruchomości. Przed złożeniem dokumentacji do Starostwa Powiatowego Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu do zaopiniowania wstępny projekt podziału. Dokonanie stabilizacji znaków granicznych podziemnie i powierzchniowo, forma stabilizacji powierzchniowej to kamienie graniczne. Po podziale geodeta zobowiązany jest dostarczyć zlecającemu dokumentację geodezyjną w postaci wypisu i wyrysu do celów prawnych dla nowopowstałych działek.
4. Lokalizacja - działka nr 15/1 o pow. 24,1685 ha, obręb Gądecz gmina Dobrcz, powiat bydgoski Księga Wieczysta – brak KW. Dla działki nie ma urządzonej księgi wieczystej. Nieruchomość rolna niezabudowana. Dla nieruchomości nie obowiązuje MPZP oraz nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy lub decyzja o lokalizacji inwestycji celu publicznego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobrcz działka znajduje się w jednostce oznaczonej nr 3 jako jednostka wielofunkcyjna o przewadze funkcji rolniczych nad osadniczymi i prognozowanym umiarkowanie intensywnym rozwoju.
Zakres prac: Podział działki nr 15/1 o pow. 24,1685 ha na trzy mniejsze o szacunkowych pow. A, B, C - 8 ha. Linia podziału oznaczona na mapie poglądowej kolorem czerwonym. Należy uwzględnić ewentualną konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia nieruchomości. Przed złożeniem dokumentacji do Starostwa Powiatowego Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu do zaopiniowania wstępny projekt podziału. Dokonanie stabilizacji znaków granicznych podziemnie i powierzchniowo, forma stabilizacji powierzchniowej to kamienie graniczne. Po podziale geodeta zobowiązany jest dostarczyć zlecającemu dokumentację geodezyjną w postaci wypisu i wyrysu do celów prawnych dla nowopowstałych działek.
5. Lokalizacja - działka nr 193/16 o pow. 5,4735 ha, obręb Włóki gmina Dobrcz, powiat bydgoski Księga Wieczysta – BY1B/00118544/2. Nieruchomość rolna niezabudowana. Dla nieruchomości nie obowiązuje MPZP oraz nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy lub decyzja o lokalizacji inwestycji celu publicznego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobrcz działka znajduje się w jednostce oznaczonej nr 3 jako jednostka wielofunkcyjna o przewadze funkcji rolniczych nad osadniczymi i prognozowanym umiarkowanie intensywnym rozwoju.
Zakres prac: Podział działki nr 193/16 o pow. 5,4735 ha na dwie mniejsze o szacunkowych pow. A – 2,9 ha, B- 2,6 ha. Linia podziału oznaczona na mapie poglądowej kolorem czerwonym. Należy uwzględnić ewentualną konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia nieruchomości. Przed złożeniem dokumentacji do Starostwa Powiatowego Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu do zaopiniowania wstępny projekt podziału. Dokonanie stabilizacji znaków granicznych podziemnie i powierzchniowo, forma stabilizacji powierzchniowej to kamienie graniczne. Po podziale geodeta zobowiązany jest dostarczyć zlecającemu dokumentację geodezyjną w postaci wypisu i wyrysu do celów prawnych dla nowopowstałych działek
4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
4.5.5.) Wartość części: 28048,78 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6150,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6150,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Geodezyjne Waldemar Bryzek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 555-116-64-89
7.3.3) Ulica: ul. Kościuszki 28
7.3.4) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie
7.3.5) Kod pocztowy: 89-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6150,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H.U. POMIAR BIS s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BIuro Geodezyjno-Kartograficzne POMIAR inż. Zenon Trzęsała - pełnomocnik; Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Jerzy Trzęsała
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6182149313
7.3.3) Ulica: Prymasa S. Wyszyńskiego 60/2
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H.U. POMIAR BIS s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Biuro-Geodezyjno-Kartograficzne POMIAR inż. Zenon Trzęsała - pełnomocnik, Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Jerzy Trzęsała
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 618-21-49-313
7.3.3) Ulica: Prymasa S. Wysyńskiego 60/2
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, że w pozycjach wartość zamówienia (4.3.1) oraz wartość części (4.5.5.) podana wartość jest to szacunkowa wartość zamówienia ustalona przed wszczęciem postępowania.| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |