Modernizacja drogi gminnej na dz. nr 51 w miejscowości Guzy
Gmina Kowale Oleckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00355005
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00355005/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 09:23
- Lokalizacja
- Kowale Oleckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5dbe9f9d-e0d6-4afb-85b3-585bdcfe4374
- Identyfikator
- 8471612161
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355005 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej na dz. nr 51 w miejscowości Guzy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kowale Oleckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671254
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki
1.5.2.) Miejscowość: Kowale Oleckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-420
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kowaleoleckie.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kowaleoleckie.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowaleoleckie.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej na dz. nr 51 w miejscowości Guzy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dbe9f9d-e0d6-4afb-85b3-585bdcfe4374
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355005
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014043/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja drogi gminnej na dz. nr 51 w msc . Guzy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288008
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGKm.271.2.2026.pt
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja nawierzchni gminnej drogi na dz. 51 obr. Guzy, gmina Kowale Oleckie. Planowana modernizacja obejmować będzie wzmocnienie istniejącej konstrukcji drogi, wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego 0/31,5 mm. C50/30, wykonanie zjazdów o nawierzchni z kruszywa łamanego 0/31,5 mm. C50/30.
W ramach projektowanego zadania przewiduje się wykonanie następujących zasadniczych robót:
1) Wytyczenie projektowanych prac w terenie.
2) Wykonanie robót ziemnych.
3) Wykonanie konstrukcji i nawierzchni drogi - z kruszywa łamanego 0/31,5 mm.
C50/30.
4) Wykonanie zjazdów - z kruszywa łamanego 0/31,5 mm. C50/30.
5) Wykonanie prac porządkowych.
6) Uzyskanie decyzji zatwierdzającej i wprowadzenie stałej organizacji ruchu na podstawie załączonego do SWZ projektu stałej organizacji ruchu, wraz z ewentualnym wprowadzeniem koniecznych zmian.
7) Prace geodezyjne przygotowawcze oraz wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
8) Utylizację powstałych odpadów w gestii Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349994,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442800 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 349994,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o .o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8470000421
7.3.4) Miejscowość: Gołdap
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349994,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |