Poprawa infrastruktury Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ustrzykach Dolnych

Gmina Ustrzyki Dolne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00355206
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355206/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 10:10
Lokalizacja
Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1bde3a6e-e2fd-4990-8467-849773480182
Identyfikator
6891190300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjnePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ WOJTOWICZStara Bircza 71, PL · lot 0
538 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355206 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ustrzykach Dolnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ustrzyki Dolne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika 1

1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ustrzyki-dolne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ustrzyki-dolne.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1323169

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ustrzykach Dolnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bde3a6e-e2fd-4990-8467-849773480182

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355206

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022341/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Poprawa infrastruktury Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ustrzykach Dolnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278262

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406504,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowo - budowlanych w ramach zadania pn.: ,,Poprawa infrastruktury Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ustrzykach Dolnych”. Zadanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura szkolnictwa artystycznego 2026.
Lokalizacja obiektu: ul. 29 listopada 21, 38-700 Ustrzyki Dolne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 538000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 538000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 538000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SCANPOL-BUD Mariusz Wojtowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951729135

7.3.4) Miejscowość: Stara Bircza 71

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 538000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura szkolnictwa artystycznego 2026.
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane