,,Realizacja szkoleń oraz pakietów badań profilaktycznych dla pracowników UM Imielin w ramach projektu pn.: Zdrowy pracownik - eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w Urzędzie Miasta Imielin.’’
Miasto Imielin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00355243
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00355243/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-22 10:19
- Lokalizacja
- Imielin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0578b1e-864b-42a1-867f-6e0dec986211
- Identyfikator
- 2220041485
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355243 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
,,Realizacja szkoleń oraz pakietów badań profilaktycznych dla pracowników UM Imielin w ramach projektu pn.: Zdrowy pracownik - eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w Urzędzie Miasta Imielin.’’
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Imielin
1.3.) Oddział zamawiającego: Miasto Imielin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258262
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Imielińska 81
1.5.2.) Miejscowość: Imielin
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-407
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@imielin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.imielin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0578b1e-864b-42a1-867f-6e0dec9862111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Realizacja szkoleń oraz pakietów badań profilaktycznych dla pracowników UM Imielin w ramach projektu pn.: Zdrowy pracownik - eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w Urzędzie Miasta Imielin.’’2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0578b1e-864b-42a1-867f-6e0dec986211
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355243
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043573/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Realizacja szkoleń oraz pakietów badań profilaktycznych dla pracowników Urzędu Miasta Imielin w ramach projektu pn.: Zdrowy pracownik - eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w UM Imielin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„ Zdrowy pracownik - eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w Urzędzie Miasta Imielin” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus Priorytet: FESL.05.00-Fundusze Europejskie dla rynku pracy, Działanie: FESL.05.13-Zdrowy pracownik2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZPZ.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkoleń oraz realizacja pakietów badań profilaktycznych dla pracowników Urzędu Miasta Imielin, obejmująca w szczególności: zapewnienie trenerów i personelu medycznego posiadających wymagane kwalifikacje i doświadczenie, przygotowanie programu szkoleń, zapewnienie miejsc realizacji usług, materiałów, dokumentacji rozliczeniowej oraz wszystkich innych świadczeń przewidzianych w OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80511000-9 - Usługi szkolenia personelu
80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
79632000-3 - Szkolenie pracowników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244298,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244298,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244298,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Galen Rehabilitacja Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 243414549
7.3.3) Ulica: Jerzego
7.3.4) Miejscowość: Bieruń
7.3.5) Kod pocztowy: 43-150
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244298,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-20| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |