78.2026 Przebudowa instalacji w budynku D przy ul. Borowskiej 211a celem dostosowania pomieszczeń dla potrzeb Biobanku Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00355251
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00355251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 10:21
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6ed30e9-1ede-49ba-b356-ac0568c9cfbe
- Identyfikator
- 8960005779
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355251 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
78.2026 Przebudowa instalacji w budynku D przy ul. Borowskiej 211a celem dostosowania pomieszczeń dla potrzeb Biobanku Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288981
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Ludwika Pasteura 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-367
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewelina.janus@umw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13367421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
78.2026 Przebudowa instalacji w budynku D przy ul. Borowskiej 211a celem dostosowania pomieszczeń dla potrzeb Biobanku Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6ed30e9-1ede-49ba-b356-ac0568c9cfbe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045699/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont i przebudowa instalacji w budynku przy ul. Borowskiej 211 i 211A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327638
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.260.78.2026.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1607482,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Wykonanie instalacji gniazd zasilania gwarantowanego dla lodówek niskotemperaturowych i ich monitoringu, urządzeń klimatyzacji i wentylacji.
b) Wykonanie systemu pomiaru stężenia tlenu, monitoringu pracy lodówek niskotemperaturowych.
c) Wykonanie instalacji klimatyzacyjnych oraz wywiewów/nawiewów awaryjnych.
d) Wykonanie instalacji gniazd elektrycznych i komputerowych dla lodówek.
e) Dostawa montaż: rozdzielnicy, układów sterowania SZR, agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą mobilną jako mobilną podstawę, UPS, wyłącznika ppoż., szafy sterowania BMS wraz oprogramowaniem i wykonaniem wizualizacji.
f) Opracowanie dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
31682000-0 - Wyroby elektryczne
32400000-7 - Sieci
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |