Budowa ulicy Wysokiej oraz ul. s. Faustyny w Luboniu.

Miasto Luboń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00355452
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355452/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 10:59
Lokalizacja
Luboń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2b28ce4-237f-4050-b626-6c60fb65b076
Identyfikator
7773127031
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty przygotowawcze do świadczenia usługOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane w zakresie gazociągów

Wykonawcy

1 przyznane

BUDOWNICTWO DROGOWE KRUG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRabowice, PL · lot 0
6 117 405,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355452 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Wysokiej oraz ul. s. Faustyny w Luboniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Luboń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. E. Bojanowskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Luboń

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-030

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 618131120 wew. 13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aneta.maciejewska@bmklubon.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lubon.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2b28ce4-237f-4050-b626-6c60fb65b076

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ulicy Wysokiej oraz ul. s. Faustyny w Luboniu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2b28ce4-237f-4050-b626-6c60fb65b076

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355452

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027127/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa ulicy Wysokiej i Faustyny w Luboniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270818

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BMK-RZP.271.1.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6809256,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Budowa ulicy Wysokiej oraz ul. s. Faustyny, w tym:
Zadanie 1 – Budowa ul. Wysokiej (na odcinku od ul. Jana III Sobieskiego do ul. Poznańskiej)
Zadanie 2 – budowa ul. s. Faustyny wraz z przebudową rowu Bocianka
Zadanie 3 – budowa separatora kanalizacji deszczowej w ul. Jana III Sobieskiego
Zamawiający dokonał podziału zamówienia na Zadania wyłącznie w celach porządkowych, dla ułatwienia opisu przedmiotu zamówienia oraz kalkulacji kosztów przez Wykonawców. Podział ten ma charakter wyłącznie techniczny. Przedmiotem niniejszego postępowania jest zamówienie stanowiące jedną całość.
Szczegółowy Opis robót budowlanych znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (w tym między innymi: dla zadania 1 i 2 - Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), dokumentacja projektowa tj. projekty techniczne, projekty wykonawcze, opinia geotechniczna, decyzje, uzgodnienia a dla zadania 3 - Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), dokumentacja projektowa tj. projekt wykonawczy, zgłoszenie i uzgodnienia) oraz w ofercie Wykonawcy.
Obowiązki umowne opisane są w Załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6117405,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6117405,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6117405,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOWNICTWO DROGOWE KRUG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631037842

7.3.3) Ulica: ul. Świerkowa 48

7.3.4) Miejscowość: Rabowice

7.3.5) Kod pocztowy: 62-020

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

HYDRO-GAZ Swarzędz sp. z o.o., ul. Kórnicka 166, 62-020 Zalasewo - roboty budowlane w zakresie prac branży sanitarnej

BUDNET WALDEMAR ILLMANN, Janikowo, ul. Gnieźnieńska 23, 62-006 Kobylnica - funkcja kierownika nad robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz funkcja kierownika nad robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci , instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6117405,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 380 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca wniósł należyte zabezpieczenie umowy w formie Gwarancji ubezpieczeniowej należytego wykonania kontraktu oraz z tytułu rękojmi za wady i udzielonej gwarancji jakości przedmiotu Nr 998056254459 i nr 998056254460 z 21.07.2026r.
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane