Modernizacja drogi wewnętrznej wraz z infrastrukturą podziemną dla zadania pn.: Przebudowa budynku PdOZ z adaptacją pomieszczeń po byłej PID na potrzeby służbowe KMP w Częstochowie

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00355476
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355476/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 11:04
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c55c663c-e76b-4395-8a01-51d555c6eeee
Identyfikator
6340137913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355476 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi wewnętrznej wraz z infrastrukturą podziemną dla zadania pn.: Przebudowa budynku PdOZ z adaptacją pomieszczeń po byłej PID na potrzeby służbowe KMP w Częstochowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://slaska-policja.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi wewnętrznej wraz z infrastrukturą podziemną dla zadania pn.: Przebudowa budynku PdOZ z adaptacją pomieszczeń po byłej PID na potrzeby służbowe KMP w Częstochowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c55c663c-e76b-4395-8a01-51d555c6eeee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355476

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00180811/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja drogi wewnętrznej wraz z infrastrukturą podziemną dla zadania pn.: Przebudowa budynku PdOZ z adaptacją pomieszczeń po byłej PID na potrzeby służbowe KMP w Częstochowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322244

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-229/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja drogi wewnętrznej wraz z infrastrukturą podziemną dla zadania pn.: Przebudowa budynku PdOZ z adaptacją pomieszczeń po byłej PID na potrzeby służbowe Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie w formule zaprojektuj i wybuduj” zgodnie z STWIORB i przedmiarami, stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 20.07.2026 r. do godz. 10:00 w postepowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Mając na uwadze powyższe Zamawiający unieważnia postępowanie na postawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP.
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane