Modernizacja budynku kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Wojska Polskiego w Łobzie wraz z budową pochylni do budynku kaplicy
Gmina Łobez
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00355514
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00355514/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 11:11
- Lokalizacja
- Łobez, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1de97ffe-b118-4d68-bde9-41deec9fdd11
- Identyfikator
- 8540021978
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355514 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Wojska Polskiego w Łobzie wraz z budową pochylni do budynku kaplicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łobez
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685616
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości
1.5.2.) Miejscowość: Łobez
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-150
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lobez.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lobez.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lobez.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Wojska Polskiego w Łobzie wraz z budową pochylni do budynku kaplicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1de97ffe-b118-4d68-bde9-41deec9fdd11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355514
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070544/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja budynku kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Wojska Polskiego w Łobzie wraz z budową pochylni do budynku kaplicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278143
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu elewacji budynku kaplicy znajdującej się na Cmentarzu Komunalnym w Łobzie przy ul. Wojska Polskiego wraz z przebudową schodów zewnętrznych oraz wykonaniem pochylni (działka
o nr ewidencyjnym 1716 położona w obrębie nr 1 miasta Łobez).
3. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) roboty przygotowawcze:
a) organizacja placu budowy,
b) wykonanie niezbędnych zabezpieczeń, oznakowania,
c) odkrycie gruntu wokół budynku,
d) montaż rusztowań zewnętrznych,
2) elewacja i cokół:
a) skucie tynków zewnętrznych, usunięcie gruzu z budowy
b) demontaż pochwytu ze ściany,
c) demontaż opierzenia cokołu,
d) demontaż parapetów,
e) naprawa pęknięć murów,
f) oczyszczenie, gruntowanie i wykonanie tynków ścian zewnętrznych,
g) malowanie ścian,
h) wykonanie obróbek blacharskich cokołu oraz montaż nowych parapetów,
3) schody z pochylnią:
a) rozbiórka fragmentu schodów,
b) demontaż nawierzchni z kostki betonowej,
c) wykonanie schodów i pochylni wraz z barierkami,
4) prace odtworzeniowe i nawierzchnie:
a) odtworzenie nawierzchni z kostki betonowej wraz z obrzeżami,
b) wykonanie opasek żwirowych przy budynku
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330869,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 365050,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330869,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Niedźwiedzki INVEST Marek Niedźwiedzki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2530259505
7.3.4) Miejscowość: Łobez
7.3.5) Kod pocztowy: 73-150
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330869,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |