Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa budynku przedszkola na ul. Wesołej 1
GMINA ALEKSANDRÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00355519
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00355519/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-22 11:12
- Lokalizacja
- Aleksandrów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-203d5c23-ade4-4d08-8965-84399a78f94d
- Identyfikator
- 9181997006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355519 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa budynku przedszkola na ul. Wesołej 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ALEKSANDRÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: xx
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-408
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 0846875002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ealeksandrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugaleksandrow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-203d5c23-ade4-4d08-8965-84399a78f94d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa budynku przedszkola na ul. Wesołej 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-203d5c23-ade4-4d08-8965-84399a78f94d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355519
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017549/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa budynku przedszkola na ul. Wesołej 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328425
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 24073,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych wraz z rozładunkiem na plac budowy zlokalizowany w Aleksandrowie przy ul. Wesoła 1, w miejscu wskazanym przez przedstawiciela Zamawiającego.
Zamawiający wymaga przed dostawą przedmiotu zamówienia przedłożenia kart charakterystyki materiałów do akceptacji Zamawiającego.
Wymagany okres gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia: zgodnie z gwarancją udzieloną przez producenta, licząc od daty podpisania dokumentu dostawy.
Lp. Nazwa materiału budowlanego Jedn. Ilość
1. Bednarka ocynkowana St0S 25x4·mm kg 39
2. Złącze krzyżowe bednarka 30x4 / bednarka 30x4 szt 4
3. Beton zwykły z kruszywa naturalnego C20/25 (B-25) podawany pompą do betonu m3 23
4. Bloczki betonowe o wym. 38x25x12 cm szt. 550
5. Cement portlandzki CEM I/R lub N - CEM I 32,5 workowany t 0,5
6. Drut wiązałkowy gr. 1 mm kg 10
7. Folia fundamentowa szer. 30 cm, gr. 1 mm, długość 30 m szt 2
8. Pręty stalowe okrągłe żebrowane do zbrojenia betonu fi 6 mm 6 m kg 65
9. Pręty stalowe okrągłe żebrowane skośnie do zbrojenia betonu fi 12 mm kg 286
10. Piasek budowlany uziarnienie 0-2 mm m3 5
11. Beton zwykły z kruszywa naturalnego C12/15 (B-15) podawany pompą do betonu m3 15
12. Bitumiczna grubowarstwowa izolacja przeciwwodna ścian - dwuskładnikowa dm³ 240
13. Gwoździe budowlane okrągłe gołe 3,0x75 kg 5
14. Gwoździe budowlane okrągłe gołe 4,0x100 kg 5
15. Klej poliuretanowy do styropianu opakowanie min. 700 ml szt 10
16. Płyty styropianowe ekstrudowane XPS gr. 2 cm m2 38,25
17. Płyty styropianowe ekstrudowane XPS gr. 15 cm m2 20,25
18. Piasek naturalny kopany m3 15
4.5.3.) Główny kod CPV: 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44114100-3 - Gotowa mieszanka betonu
44111200-3 - Cement
14211000-3 - Piasek
44300000-3 - Kabel, drut i podobne wyroby
44171000-9 - Płyty (budowlane)
44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31294,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51499,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31294,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wapienno-Piaskowy „MEGOLA” M. Muda i Wspólnicy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181772017
7.3.4) Miejscowość: Hedwiżyn
7.3.5) Kod pocztowy: 23-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31294,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |