Prace adaptacyjno-modernizacyjne budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem

Gmina Poświętne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00355521
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355521/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 11:12
Lokalizacja
Poświętne, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-978ce4bc-e056-4726-9e45-14c299c91add
Identyfikator
7681735515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ BADURAStudzianna, PL · lot 0
347 090,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355521 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace adaptacyjno-modernizacyjne budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poświętne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Akacjowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Poświętne

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-315

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poswietne@poswietne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poswietne.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-978ce4bc-e056-4726-9e45-14c299c91add

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace adaptacyjno-modernizacyjne budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-978ce4bc-e056-4726-9e45-14c299c91add

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355521

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078226/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Prace adaptacyjno-modernizacyjne budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Radosny start – podniesienie jakości edukacji przedszkolnej na terenie Gminy Poświętne” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225323

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac adaptacyjno-modernizacyjnych budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem.
2. Przedmiotem zamówienia jest:
 remont (rozumiane jako modernizacja) tarasu i wejścia do przedszkola (62 m2) w tym: wykonanie częściowego zadaszenia, rozebranie balustrad i ponowny montaż, rozbiórka płytek i wylewki z wywiezieniem gruzu, wykonanie warstwy hydroizolacyjnej, wyrównanie podłoża, ułożenie podłogi z desek tarasowych;
 remont pomieszczenia (rozumiane jako modernizacja) sali przedszkolnej nr 2 (54,9 m2, wysokość: 3,20m)oraz korytarza (5,42 m2), w tym: skucie płytek ściennych, skucie posadzki, wyrównanie podłogi z salą nr 1, ułożenie wykładziny PCV, skrobanie/wyrównanie ścian, wykonanie gładzi, zapraw w ubytkach, malowanie ścian i sufitów, malowanie elementów stalowych na instalacji c.o., montaż drzwi wewnętrznych, wykucie otworów drzwiowych, montaż nadproży, montaż listew przypodłogowych, wywiezienie i utylizacja gruzu, montaż grzejnika, wykonanie osłon na grzejniki, wykonanie ścianki szklanej, wymiana instalacji elektrycznej, montaż nowych lamp ledowych – demontaż instalacji, wykucie bruzd dla przewodów, przebijanie otworów, przewody kablowe, oprawy oświetleniowe LED, puszki instalacyjne podtynkowe, wyłączniki i gniazda podtynkowe, zaprawienie bruzd, pomiary elektryczne;
 odmalowanie elewacji przedszkola (450 m2).
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
3.1. Dokumentacji projektowej, STWIOR oraz Przedmiarach robót - załącznik nr 1 do SWZ
3.2. Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347090,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417944,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 347090,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BADURON Paweł Badura

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7681669646

7.3.4) Miejscowość: Studzianna

7.3.5) Kod pocztowy: 26-315

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 347090,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane