Remont pokryć dachowych bud. A nad czwartą kondygnacją oraz remontem pokryć dachowych bud. A nad parterem wraz z wymianą ślusarki oraz wymianą instalacji odgromowej na bud. A i B w Gm. Mechatroniki PW

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00355530
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 11:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c4270f0-045c-412a-ab22-a4ef62491785
Identyfikator
5250005834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty elewacyjneMontaż instalacji piorunochronnejOchrona odgromowaTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskie

Wykonawcy

1 przyznane

ARPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZamienie powiat piaseczyński, gmina Lesznowola, PL · lot 0
2 378 159,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355530 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokryć dachowych bud. A nad czwartą kondygnacją oraz remontem pokryć dachowych bud. A nad parterem wraz z wymianą ślusarki oraz wymianą instalacji odgromowej na bud. A i B w Gm. Mechatroniki PW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 234 76 85

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mariola.plochocka@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1317079

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokryć dachowych bud. A nad czwartą kondygnacją oraz remontem pokryć dachowych bud. A nad parterem wraz z wymianą ślusarki oraz wymianą instalacji odgromowej na bud. A i B w Gm. Mechatroniki PW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c4270f0-045c-412a-ab22-a4ef62491785

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/34/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Rem. pokryć dach. bud. A z rem. pokryć dach. paw. lab. w bud. A wraz z wym. ślus. oraz wym. inst. odgrom. na bud. A i B w Gm. Mechatroniki PW zgod. z oznacz. w dok. proj. – real. robót bud.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273258

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.RB.MP.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2395400,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2151015,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Remont pokryć dachowych budynku A nad czwartą kondygnacją oraz remont pokryć dachowych budynku A nad parterem wraz z wymianą ślusarki oraz wymianą instalacji odgromowej na budynkach A i B w Gmachu Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2378159,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3498000,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2378159,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARPRO Sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231523000

7.3.3) Ulica: ul. Waniliowa 1 lok. 79

7.3.4) Miejscowość: Zamienie

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2378159,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane