Opracowanie dokumentacji na przebudowę budynku nr 10 w ramach zadania pn. „Rozbudowa OSJ Raków” oraz wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Akademia Wojsk Lądowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00523494
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00523494/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-01 09:38
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-703268b0-0e13-4a37-9f14-219ac57de2c7
- Identyfikator
- 8961000117
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523494 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji na przebudowę budynku nr 10 w ramach zadania pn. „Rozbudowa OSJ Raków” oraz wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wojsk Lądowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930388062
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czajkowskiego 109
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-147
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@awl.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojsko-polskie.pl/awl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/9712541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji na przebudowę budynku nr 10 w ramach zadania pn. „Rozbudowa OSJ Raków” oraz wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-703268b0-0e13-4a37-9f14-219ac57de2c7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523494
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012235/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę i dostosowanie bud. nr 10 (hotel) w ramach zad. Rozbudowa OSJ Raków oraz wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476885
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WNP/675/BN/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest o opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę i dostosowanie budynku nr 10 (socjalno-szkoleniowego) do obecnie obowiązujących przepisów w ramach zadania pn. „Rozbudowa OSJ Raków” oraz wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i oddanie obiektu do użytkowania zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową.
Przedmiot zamówienia prowadzony w systemie „zaprojektuj i wybuduj” polega na opracowaniu dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonania robót budowlanych wraz z nadzorem autorskim.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |