Budowa odcinka sieci wodociągowej w Michałowie

GMINA MOSZCZENICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00355709
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355709/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 11:47
Lokalizacja
Moszczenica, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ac8f9c8-6c24-4449-b36e-c2e73b3446f8
Identyfikator
7711661550
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

JAKUB CHUDECKIPątnów, PL · lot 0
218 767,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355709 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka sieci wodociągowej w Michałowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOSZCZENICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647948

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kosowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Moszczenica

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-310

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 446169625

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@moszczenica.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.moszczenica.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ac8f9c8-6c24-4449-b36e-c2e73b3446f8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa odcinka sieci wodociągowej w Michałowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ac8f9c8-6c24-4449-b36e-c2e73b3446f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355709

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041710/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa odcinka sieci wodociągowej w Michałowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach bezzwrotnego wsparcia z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, Priorytet: Zielona energia i zmniejszenie energochłonności - część grantowa, Działanie B3.1.1 Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302310

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPZ.271. 21 .2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1094772,98 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 236254,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Skrócony opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie (w trybie zaprojektuj i wybuduj) robót w zakresie budowy odcinka sieci wodociągowej wraz z przyłączami wodociągowymi w miejscowości Michałów w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa odcinka sieci wodociągowej w Michałowie oraz zakup i montaż wodomierzy na terenie Gminy Moszczenica”, zgodnie z przedmiotowym opisem przedmiotu zamówienia, Programem Funkcjonalno – Użytkowym oraz warunkami technicznymi wydanymi przez Przedsiębiorstwo Komunalne w Moszczenicy (Warunki techniczne po stronie wykonawcy) wg poniższego zestawienia:
a) siec wodociągowa
• lokalizacja na działkach ewidencyjnych nr: 5/3, 5/6, 5/15 obręb Michałów
• szacowana długość: około 191m
• materiał i średnica rurociągu: PE, Ø110 (DN100) SDR17
• hydranty pożarowe nadziemne zgodnie z obowiązującymi przepisami (nie mniej jak 2 szt)
b) przyłącza wodociągowe doprowadzone do granic nieruchomości dz. nr, 5/11, 5/8, 5/1, 5/13, 5/14, 5/17, 5/16, 5/18, 5/19, 5/9 i 5/10, zakończonych korkiem w łącznej ilości 10 szt.
Zakres zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień, opinii, decyzji administracyjnych oraz pozwolenia na budowę lub skutecznego zgłoszenia robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku wniesienia sprzeciwu, wykonanie robót budowlanych związanych z budową sieci wodociągowej wraz z przyłączami wodociągowymi zakończonymi korkiem (zaślepką) w granicy nieruchomości działek prywatnych, przeprowadzenie wymaganych prób, badań i odbiorów oraz sporządzenie kompletnej dokumentacji powykonawczej wraz z uzyskaniem dokumentów niezbędnych do zakończenia procesu budowlanego.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami technicznymi, warunkami technicznymi wydanymi przez eksploatatora sieci oraz wymaganiami Zamawiającego, uzyskania decyzji do Instytucji zewnętrznych, które są niezbędne dla realizacji danego zamierzenia inwestycyjnego (zgłoszenia do odbiorów Państwowej Straży Pożarnej, Państwowej Inspekcji Sanitarnej) oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lub uzyskanie oświadczenia o braku wniesienia sprzeciwu wydanego przez właściwy organ nadzoru budowlanego do zawiadomienia o zakończeniu budowy.



Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz dokumentacja techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218767,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 285046,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218767,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAKOP Jakub Chudecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 543010430

7.3.4) Miejscowość: Pątnów

7.3.5) Kod pocztowy: 98-335

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218767,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane