Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów
Powiat Przysuski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00355838
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00355838/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 12:11
- Lokalizacja
- Przysucha, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8310e96-edb4-44e1-857c-5a9b152716f4
- Identyfikator
- 6010078283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355838 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przysuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 10
1.5.2.) Miejscowość: Przysucha
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 (48) 675 25 53
1.5.8.) Numer faksu: 48 (48) 675 25 53 wew. 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatprzysuski.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.przysucha.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b8310e96-edb4-44e1-857c-5a9b152716f41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8310e96-edb4-44e1-857c-5a9b152716f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355838
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025554/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach priorytetu : V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu” Działanie: 5.3: „Infrastruktura w edukacji zawodowej” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 Nazwa zadania (projektu): Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293558
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.272.23.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 735010,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamówienia: Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w ramach 15 zadań wchodzących w skład Projektu „Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów”
Zadanie 1. Poprawa wyposażenia pracowni Technik ekonomista sala 51,
Zadanie 2. Poprawa wyposażenia pracowni Technik ekonomista sala 39,
Zadanie 4. Poprawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich 103,
Zadanie 5. Poprawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich 33,
Zadanie 6. Poprawa wyposażenia pracowni Technik pojazdów samochodowych s39,
Zadanie 7. Poprawa wyposażenia pracowni Technik pojazdów samochodowych s41.1,
Zadanie 8. Poprawa wyposażenia pracowni Technik pojazdów samochodowych s41.2,
Zadanie 9. Poprawa wyposażenia pracowni Technik pojazdów samochodowych s38,
Zadanie 10. Poprawa wyposażenia pracowni Technik pojazdów samochodowych s35,
Zadanie 11. Poprawa wyposażenia pracowni Technik żywienia i usług gastronomicznych s15,
Zadanie 12. Poprawa wyposażenia pracowni Technik żywienia i usług gastronomicznych s17,
Zadanie 13. Poprawa wyposażenia pracowni Technik żywienia i usług gastronomicznych kawiarnia,
Zadanie 14. Poprawa wyposażenia pracowni Technik żywienia i usług gastronomicznych 26 i 26A,
Zadanie 15. Poprawa wyposażenia pracowni Technik hotelarstwa recepcja,
Zadanie 16. Poprawa wyposażenia pracowni Technik logistyk s47
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie takich robót jak: demontaż ściany, wykonanie ściany, wymiana drzwi do sal, montaż rolet okiennych, montaż klimatyzatorów, montaż maskownic na parapety, malowanie sal, renowacja podłogi, wykonanie Instalacji elektrycznych, wykonanie hydrauliki - podłączenie myjki, ułożenie płytek ściennych i podłogowych, oświetlenie stanowisk i pracowni, wykonanie instalacji wentylacji, montaż bramy garażowej segmentowej, gipsowanie ścian, wykonanie wentylacji (okapy centralne skośne), wymiana oświetlenia,
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Oferta powinna obejmować realizację całości zamówienia.
Roboty powinny być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (w zakresie dotyczącym przedmiotowego zamówienia), zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami i przepisami prawnymi.
Przedmiot zamówienia opisany został za pomocą dokumentacji projektowej - załącznik nr 6 do SWZ oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Dopuszczenie złożenia oferty zawierającej materiały lub urządzenia równoważne.
1) Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona charakter wyłącznie informacyjny.
2) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia pojawiają się ewentualne wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, to określają one minimalny standard jakości materiałów lub urządzeń przyjętych do wyceny. Wszelkie materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów, stanowią jedynie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania, standardów jakościowych, technicznych i funkcjonalnych.
3) Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawcę materiałów i urządzeń równoważnych w stosunku do wskazanych w dokumentacji opisie przedmiotu zamówienia pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych.
4) W przypadku oferowania równoważnego materiału lub urządzenia Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające, że oferowane materiały i urządzenia lub roboty budowlane spełniają wymagania równoważności t.j.: wykaz innych niż w SWZ materiałów i urządzeń oraz ich parametrów technicznych, karty katalogowe lub temu podobne dokumenty.
5) Obowiązek wykazania równoważności oferty spoczywa na Wykonawcy pod rygorem jej odrzucenia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp.
6) Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, to Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub ich uzupełnienia w wyznaczonym terminie na podstawie Art. 107 ust 2 pzp.
Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez wykonawcę firm podwykonawców o ile są znane.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia na roboty budowlane lub usługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
44221200-7 - Drzwi
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421131-1 - Instalowanie drzwi
39515400-9 - Rolety
45421145-2 - Instalowanie rolet
39522200-9 - Maskownice
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
44113200-7 - Płytki
45431000-7 - Kładzenie płytek
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne
45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
44221300-8 - Bramy
44221240-9 - Wrota garażowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 795810,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 795810,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 795810,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FACIT Usługi Budowlano – Remontowe Zofia Hebda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 672998096
7.3.3) Ulica: Kochanowskiego 171
7.3.4) Miejscowość: Wieniawa
7.3.5) Kod pocztowy: 26-432
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 795810,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |