Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu myślenickiego – roboty uzupełniające

Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00355870
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355870/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 12:16
Lokalizacja
Myślenice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9febb342-fb48-4c37-b942-567ddcd00a16
Identyfikator
6811693856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ MAŚLERZMyślenice, PL · lot 0
240 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355870 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu myślenickiego – roboty uzupełniające

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351571742

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 36

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-myslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-myslenice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9febb342-fb48-4c37-b942-567ddcd00a16

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarząd dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu myślenickiego – roboty uzupełniające

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9febb342-fb48-4c37-b942-567ddcd00a16

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355870

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033617/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu myślenickiego – roboty uzupełniające

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328923

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający udziela zamówienia z wolnej ręki dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych. Zamówienie udzielono w okresie ostatnich 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego. Możliwość udzielenia zamówienia przewidziana była w ogłoszeniu o zamówieniu i umowie dla zamówienia podstawowego. Przedmiot zamówienia jest zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego, a łączna wartość stanowi nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego, co było warunkiem w tym zamówieniu.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZDP.ZP.26.2.2026

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.26.2.2026.1.U

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 195121,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty zlecane jako powtórzenie podobnych robót budowlanych Wykonawcy z zamówienia ZDP.ZP.26.2.2026.1 z dnia 16.04.2026 r.
Przedmiotem zamówienia są roboty związane z miejscowymi remontami nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu myślenickiego.
Opis robót zawarty jest w kosztorysie, który stanowi załącznik do umowy ZDP.ZP.26.2.2026.1, a poszczególne roboty wg pozycji tego kosztorysu będą zlecane na bieżąco do wyczerpania wartości umowy.
Rodzaje robót wchodzące w zakres zamówienia:
- remont cząstkowy nawierzchni z betonu asfaltowego przy użyciu remontera – zakup, transport, wbudowanie;
- skropienie nawierzchni asfaltem – skropienie pobocza tłuczniowego emulsją asfaltową;
- uszczelnienie spękań i złączy technologicznych w nawierzchni bitumicznych asfaltem;
- remont cząstkowy nawierzchni z betonu asfaltowego – cięcie nawierzchni piłą mechaniczną, rozbiórka i utylizacja istniejącej nawierzchni, wyrównanie podłoża, skropienie emulsją asfaltową, wykonanie warstwy ścieralnej AC11S grubości 5 cm – zakup, transport, wbudowanie, zagęszczenie, uszczelnienie złączy masą zalewową lub taśmą bitumiczną - ubytki o powierzchni do 1 m2 przy zastosowaniu termosa;
- remont cząstkowy nawierzchni z betonu asfaltowego – cięcie nawierzchni piłą, rozbiórka i utylizacja istniejącej nawierzchni, wyrównanie podłoża, skropienie emulsją asfaltową, wykonanie warstwy ścieralnej AC11S grubości 5 cm – zakup, transport, wbudowanie, zagęszczenie, uszczelnienie złączy masą zalewową lub taśmą bitumiczną – ubytki do 5 m2
- mechaniczne wykonanie nakładki asfaltobetonowej gr. 5 cm warstwa ścieralna AC11S z uprzednim wyfrezowaniem powierzchni przeznaczonej do remontu wraz z oczyszczeniem i skropieniem emulsją asfaltową oraz uszczelnieniem złączy masą zalewową lub taśmą bitumiczną – do 100 m2;
- naprawa przełomów, polegająca na wycięciu krawędzi przełomu, wymianie i uzupełnieniu podbudowy gr. 50 cm, wykonanie nawierzchni bitumicznej gr 8 cm w dwóch warstwach po 4 cm każda wraz ze skropieniem międzywarstwowym emulsją asfaltową oraz zagęszczeniem i uszczelnieniem złączy.
Szczegółowy opis robót zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), kosztorysie i SST, które stanowią załącznik do umowy ZDP.ZP.26.2.2026.1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 240000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 240000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BART-DRÓG Andrzej Maślerz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 350959869

7.3.4) Miejscowość: Droginia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-400

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 240000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane