Dostosowanie i poprawa funkcjonalności pomieszczeń w budynku Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pierzchnicy.

SAMORZĄDOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W PIERZCHNICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00355878
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355878/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 12:17
Lokalizacja
Pierzchnica, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52ad9384-8478-4449-bbd4-a7b315cafd1d
Identyfikator
6572242983
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie okładziny tynkowejPokrywanie podłóg i ścianIzolacja cieplnaRoboty malarskie i szklarskieRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

1 przyznane

ZDZISŁAW CHMIELEWSKIBusko-Zdrój, PL · lot 0
320 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355878 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie i poprawa funkcjonalności pomieszczeń w budynku Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pierzchnicy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMORZĄDOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W PIERZCHNICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290024040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 30

1.5.2.) Miejscowość: Pierzchnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-015

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413538018

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szozpierzchnica@wp.p

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pierzchnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-52ad9384-8478-4449-bbd4-a7b315cafd1d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie i poprawa funkcjonalności pomieszczeń w budynku Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pierzchnicy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52ad9384-8478-4449-bbd4-a7b315cafd1d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355878

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274073

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie i poprawa funkcjonalności pomieszczeń w budynku Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pierzchnicy. Planowane przedsięwzięcie obejmuje dwa zadania:

Zadanie 1 - „Modernizacja pomieszczeń parteru Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pierzchnicy”
Zakres robót obejmuje:
i obejmuje:
- wymianę drzwi wewnętrznych;
- remont posadzek gabinetów i korytarzy;
- malowanie pomieszczeń wraz z wymianą odbojnic;
- roboty remontowo-modernizacyjne węzłów sanitarnych.
- remont schodów wejściowych wewnętrznych – od drzwi wejściowych do poziomu parteru;
- modernizacja oświetlenia wymiana istniejących opraw na oprawy led.

Zadanie 2 - „Remont klatki schodowej Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pierzchnicy poziom 0 do +1”
Zakres robót obejmuje:
- skucie istniejących cokolików lastryko;
- demontaż pochwytów i barierek schodowych;
- demontaż istniejącego grzejnika co.
- malowanie klatki schodowej wraz z lakierowaniem;
- ułożenie okładziny z płytek gres na klatce schodowej;
- dostawę i montaż pochwytów i barier schodowych


Uwaga: Roboty prowadzone będą przy obiekcie czynnym – Samorządowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Pierzchnicy. Od momentu rozpoczęcia robót do zakończenia należy je zaplanować w taki sposób, aby nie zakłócić pracy obiektu. Zachodzi konieczność etapowania prac. Zamawiający podkreśla brak możliwości zawieszenia pracy Ośrodka. Czas pracy należy dostosować do czasu pracy Ośrodka. Zakres prac i okres ich realizacji należy uzgodnić każdorazowo z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45321000-3 - Izolacja cieplna

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 320000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 506000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 320000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. CHAZET Zdzisław Chmielewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551006349

7.3.3) Ulica: Stawowa 23

7.3.4) Miejscowość: Busko-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 28-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 320000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane