Wykonanie przebudowy boiska przy Liceum Ogólnokształcącym w Tuchowie
Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00355926
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00355926/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 12:25
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a9b69bd-0805-4438-ac62-182f0452920a
- Identyfikator
- 9930660913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355926 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy boiska przy Liceum Ogólnokształcącym w Tuchowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 38
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/sptarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a9b69bd-0805-4438-ac62-182f0452920a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przebudowy boiska przy Liceum Ogólnokształcącym w Tuchowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a9b69bd-0805-4438-ac62-182f0452920a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054982/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja infrastruktury sportowej w obiektach Powiatu Tarnowskiego- boisko w Tuchowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319488
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.29.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i przebudowa boiska sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym w Tuchowie obejmująca:
a) przebudowę ze zmianą lokalizacji i wielkości istniejącego boiska sportowego o nawierzchni asfaltowej na nawierzchnię poliuretanową,
b) montaż koszy do koszykówki oraz słupkami do siatkówki i piłkochwytów,
c) montaż obiektów małej architektury w otoczeniu boiska (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery),
d) wymianę istniejących urządzeń sportowo – rekreacyjnych na nowe typu streetworkout na nawierzchni z maty przerostowej,
e) budowę miejsca postojowego dla osób niepełnosprawnych,
f) przebudowę istniejącej nawierzchni chodników (nawierzchnia z kostki betonowej), budowa bieżni o nawierzchni poliuretanowej,
g) budowę wewnętrznej kanalizacji deszczowej (odwodnienie – drenaż boiska)
h) budowę muru oporowego ze schodami terenowymi i przestawienie słupa oświetleniowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45236200-2 - Wyrównywanie nawierzchni obiektów sportowych
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W/w postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2026 r. poz. 793 z późn. zm.).Uzasadnienie faktyczne i prawne:
W wymaganym terminie nie została złożona żadna oferta. W związku z tym, postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy – Prawo zamówień publicznych.
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |