Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa bezkolizyjnego przejścia dla pieszych przez tory linii kolejowej E-20 w rejonie ul. Okólnej w Koninie”.

ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KONINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00355977
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355977/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-22 12:33
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d08caa0-0743-4590-9880-0ad08c9b0480
Identyfikator
6653000362
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR KOŁAKOWSKIPoznań, PL · lot 0
287 721,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355977 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa bezkolizyjnego przejścia dla pieszych przez tory linii kolejowej E-20 w rejonie ul. Okólnej w Koninie”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KONINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363118861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zakładowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdm-konin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm-konin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://konin.logintrade.net/zapytania_email,232305,7982b06819f3d2c34af63b63aba3e71f.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie i utrzymanie dróg publicznych oraz organizowanie publicznego transportu zbiorowego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa bezkolizyjnego przejścia dla pieszych przez tory linii kolejowej E-20 w rejonie ul. Okólnej w Koninie”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d08caa0-0743-4590-9880-0ad08c9b0480

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355977

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043880/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa bezkolizyjnego przejścia dla pieszych przez tory linii kolejowej E-20 w rejonie ul. Okólnej w Koninie”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265876

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDM.IV.ZP.221.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 220000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: ,,Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę podziemnego przejścia dla pieszych przez tory linii kolejowej E-20 w rejonie ul. Okólnej w Koninie”. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, na którą składa się:
1.1. Projekt budowlany - 5 egz.
1.2. Projekt wykonawczy - 5 egz.
1.3. Projekt stałej organizacji ruchu- 4 egz.
1.4. Przedmiar robót - 3 egz.
1.5. Kosztorys inwestorski - 3 egz.
1.6. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - 2 egz.
1.7. Pozostałe opracowania, wymagane prawem decyzje, pozwolenia, opinie i odstępstwa w rozumieniu ustawy prawo budowlane niezbędne do uzyskania Decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (dalej: ZRID) lub Decyzji o Pozwoleniu na Budowę (dalej: PnB).
1.8. Przygotowanie wniosku wraz z niezbędnymi dokumentami, załącznikami w celu uzyskania ZRID lub PnB.
2. Dokumentację projektową należy wykonać w oparciu o warunki techniczne dla opracowania projektu budowy przejścia pod torami wydane przez PKP PLK S.A. w piśmie nr IZ16IOSA.2133.34.2025.MC z dnia 16.04.2025 r. (załącznik nr 7 do SWZ).
3. Dla celów poglądowych Zamawiający przekazuje mapę graficzną przedstawiające lokalizację zadania (załącznik nr 8 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287721,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596550,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 287721,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aeko Inżynieria Artur Kołakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842361618

7.3.3) Ulica: Keplera 4e/16

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-158

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287721,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi