Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Modernizacja budynku przy ul. Królowej Jadwigi 41 na potrzeby Klubu Kultury "Zwierzyniec”

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356306
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356306/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-22 13:27
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6af9353f-1904-459c-adb5-668795d47a7f
Identyfikator
6762530337
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

KUMSTUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
209 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356306 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Modernizacja budynku przy ul. Królowej Jadwigi 41 na potrzeby Klubu Kultury "Zwierzyniec”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367252869

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Reymonta 20

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zim.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zim.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zimkrakow.ezamawiajacy.pl/pn/zimkrakow/demand/notice/publicpzp/during/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpDuringNoticePublicList

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Modernizacja budynku przy ul. Królowej Jadwigi 41 na potrzeby Klubu Kultury "Zwierzyniec”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6af9353f-1904-459c-adb5-668795d47a7f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356306

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044403/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Modernizacja budynku przy ul. Królowej Jadwigi 41 na potrzeby Klubu Kultury "Zwierzyniec"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215723

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.2.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla budynku przy ul. Królowej Jadwigi 41 na potrzeby Klubu Kultury "Zwierzyniec”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w Projektowanych Postanowieniach Umowy (zwanych dalej PPU), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej OPZ) z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 1 do PPU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 378000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KUMSTUDIO sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762611337

7.3.3) Ulica: ul. Bandtkiego 3/1

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-129

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się zrealizować Przedmiot Umowy:
1) w zakresie Etapu I, określonego w § 1 ust. 3 pkt 1 umowy – w terminie do 5 (pięciu) miesięcy od dnia zawarcia umowy,
2) w zakresie zamówienia objętego prawem opcji w następujących terminach:
a) II Etap realizowany będzie do 6 miesięcy od dnia doręczenia Wykonawcy zawiadomienia o skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji,
b) III Etap realizowany będzie od dnia doręczenia Wykonawcy zawiadomienia o skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji do dnia otwarcia ofert lub dokonania wyboru w postępowaniu na wyłonienie wykonawcy robót,
c) IV Etap realizowany będzie od dnia otrzymania przez Wykonawcę zawiadomienia o skorzystaniu przez Zamawiającego z Prawa Opcji do dnia zakończenia wykonywania robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Wykonawcę na podstawie niniejszej umowy, potwierdzonych protokołem odbioru końcowego tych robót, nie dłużej jednak niż w szacowanym terminie wykonania Przedmiotu Umowy.

Łączne wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu wykonania Przedmiotu Umowy wraz z Prawem Opcji wynosi 209 100,00 złotych brutto, które to wynagrodzenie obejmuje wynagrodzenie:
1) za wykonanie Etapu I Przedmiotu umowy (zakresu podstawowego) 73 185,00 złotych brutto, co stanowi 35% łącznej wartości wynagrodzenia;
2) za wykonanie Etapu II Przedmiotu umowy w ramach Prawa Opcji –
104 550,00 złotych brutto, co stanowi 50% łącznej wartości wynagrodzenia;
3) za wykonanie Etapu III Przedmiotu umowy w ramach Prawa Opcji – 2 091,00 złotych brutto , co stanowi 1% łącznej wartości wynagrodzenia;
4) za wykonanie Etapu IV Przedmiotu umowy w ramach Prawa Opcji –
29 274,00 złotych brutto, co stanowi 14% łącznej wartości wynagrodzenia.
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi