Remont pracowni w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Generała Władysława Sikorskiego w Pomiechówku

Gmina Pomiechówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356367
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 13:36
Lokalizacja
Pomiechówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b6969ee-7eb2-4c94-81b7-29bec6ced451
Identyfikator
5250000127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskieKładzenie i wykładanie podłógKładzenie płytekTynkowanieWyposażenie różneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychUkładanie kabli

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BUDEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL · lot 0
1 014 144,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356367 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pracowni w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Generała Władysława Sikorskiego w Pomiechówku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pomiechówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000617166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 1a

1.5.2.) Miejscowość: Pomiechówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-180

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pomiechowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pomiechowek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pomiechowek.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pracowni w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Generała Władysława Sikorskiego w Pomiechówku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b6969ee-7eb2-4c94-81b7-29bec6ced451

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Nowoczesna szkoła zawodowa gwarancją sukcesu na rynku pracy - podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Pomiechówku. Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 FEMA.05.04-IP.01-043/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247313

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZP.271.18.2026.ML

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji prac budowlano-remontowych oraz instalacyjnych w pracowni w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Generała Władysława Sikorskiego w Pomiechówku, a także dostawa i montaż wyposażenia dla tych pomieszczeń.
2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) Wykonanie prac budowlanych:
- roboty rozbiórkowe i demontażowe;
- roboty murarskie i konstrukcyjne;
- roboty wykończeniowe podłóg i ścian;
- wymiana i montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej;
- roboty branży instalacji elektrycznej (zasilenia urządzeń, gniazd wtykowych, oświetleniowa podstawowa, oświetleniowa awaryjna);
- roboty branży instalacji sanitarnej (wentylacji, kanalizacji, wodnej i gazowej).
b) Dostawę i montaż wyposażenia pomieszczeń pracowni, zgodnie z dokumentacją zamówienia.
3) Szczegółowo Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Przedmiarach robót oraz dokumentacji projektowej, które stanowią załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262522-6 - Roboty murarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45431000-7 - Kładzenie płytek

45410000-4 - Tynkowanie

39290000-1 - Wyposażenie różne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45314310-7 - Układanie kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1014144,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1083300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1014144,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BUDEX Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182260999

7.3.3) Ulica: Graniczna 20

7.3.4) Miejscowość: Łomianki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-092

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1014144,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane