Wykonanie kompleksowych usług sprzątania podestów, wejść do klatek schodowych, korytarzy piwnicznych, chodników, dojść do wiat i wiat śmietnikowych

KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00523592
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00523592/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-01 10:01
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9be8ca6b-1ae1-4954-bbf9-9e427bcfff4f
Identyfikator
6711561291
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania ulic

Wykonawcy

1 przyznane

Usługi Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji i Sprzątania Elwira WojcieszakKołobrzeg, PL · lot 0
184 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523592 z dnia 2024-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompleksowych usług sprzątania podestów, wejść do klatek schodowych, korytarzy piwnicznych, chodników, dojść do wiat i wiat śmietnikowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920104

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Artyleryjska 3

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 35 474 71

1.5.8.) Numer faksu: 94 35 425 74

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@ktbs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ktbs.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie kompleksowych usług sprzątania podestów, wejść do klatek schodowych, korytarzy piwnicznych, chodników, dojść do wiat i wiat śmietnikowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9be8ca6b-1ae1-4954-bbf9-9e427bcfff4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523592

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowanie na podstawie art. 275 ust. 1 nie wyłoniono wykonawcy. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp - Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 2024 BZP 00372144 z dnia 2024-06-18

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOI/01/07/2024 SPRZĄTANIE WIATY, PODESTY GMK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 184800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług sprzątania oraz utrzymania
czystości i porządku w budynkach i na terenie zewnętrznym, stanowiącym zasób Gminy Miasto
Kołobrzeg zarządzanych przez Kołobrzeskie TBS Sp. z o. o. obejmujących usługi:
Sprzątanie podestów, wejść do klatek schodowych,korytarzy piwnicznych, chodników, dojść
do wiat i wiaty śmietnikowe przy budynkach należących do Gminy Miasto Kołobrzeg:
a) utrzymywanie czystości na chodnikach, dojściach do budynków i do altanek śmietnikowych
oraz na pozostałych ciągach pieszych poprzez ich zamiatanie, usuwanie chwastów,
czyszczenie kratek odpływowych, opasek wokół budynku,
b) sprzątanie wiat śmietnikowych,
c) sprzątanie podestów, wejść do klatek schodowych,schodów, korytarzy piwnicznych,
d) w okresie zimowym – uprzątanie śniegu i lodu z przed wejść do klatek schodowych,podestów,
ciągów pieszych, dojść do altanek śmietnikowych, posypywanie ciągów pieszych i wjazdów
piaskiem i solą,
e) usuwanie nieczystości w postaci fekaliów, odchodów pochodzenia zwierzęcego,wszelkich
płynów ustrojowych oraz zabrudzeń powstałych w wyniku umyślnego działania na częściach wspólnych budynków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90611000-3 - Usługi sprzątania ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji i Sprzątania Elwira Wojcieszak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262163717

7.3.3) Ulica: 1 Maja 17 lok. 1.3

7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 78-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi