„Usługa organizacji i realizacji wydarzeń edukacyjnych promujących innowacyjne rozwiązania sty-pendystów ze szkół zawodowych woj. podlaskiego w ramach projektu „Podlaski program wsparcia stypendia...”

BIAŁOSTOCKA FUNDACJA KSZTAŁCENIA KADR

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356368
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356368/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-22 13:36
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a391282a-459a-40a1-b126-5306da9b8b33
Identyfikator
5422098509
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresówUsługi szkolenioweUsługi dostarczania posiłkówHotelarskie usługi noclegoweUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ KOZIOŁBiałystok, PL · lot 0
73 000,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356368 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa organizacji i realizacji wydarzeń edukacyjnych promujących innowacyjne rozwiązania sty-pendystów ze szkół zawodowych woj. podlaskiego w ramach projektu „Podlaski program wsparcia stypendia...”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIAŁOSTOCKA FUNDACJA KSZTAŁCENIA KADR

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050503972

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spółdzielcza 8

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-441

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 856537700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundacja@bfkk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bfkk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bfkk/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Usługa organizacji i realizacji wydarzeń edukacyjnych promujących innowacyjne rozwiązania sty-pendystów ze szkół zawodowych woj. podlaskiego w ramach projektu „Podlaski program wsparcia stypendia...”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a391282a-459a-40a1-b126-5306da9b8b33

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356368

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00155060/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa organizacji warszatatów i Gali Innowatorów w ramach projektu: "Podlaski program wsparcia stypendialnego szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Podlaski program wsparcia stypendialnego uczniów szkół i placówek systemu oświaty prowadzą-cych kształcenie zawodowe” o numerze FEPD.08.01-IZ.00-0059/24”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216053

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 04/GALA/PST/FEDP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji i realizacji wydarzeń edukacyjnych promujących innowacyjne rozwiązania stypendystów ze szkół zawodowych woj. podlaskiego, w tym:
(1) Gali Innowatorów na Politechnice Białostockiej w dniu 19 czerwca 2026 roku z udziałem 120 osób (miejsce zarezerwowane przez Zamawiającego), w tym
(1.1) prezentacji 20 innowacyjnych rozwiązań laureatów (miejsce 1, 2 i 3 oraz 2 wyróżnienia w 4 kategoriach Kon-kursu: Gospodarka 4.0, Gospodarka Obiegu Zamkniętego, Biznes, Edukacja) oraz
(1.2) uroczystości wręczenia nagród, statuetek i dyplomów dla laureatów, tj, 20 nagrodzonych lub wyróżnionych Zespołów Projektowych (miejsce 1, 2 i 3 oraz 2 wyróżnienia w 4 kategoriach Konkursu) oraz
(1.3) wystąpienia 4 prelegentów/celebrytów/influencerów/innowatorów dotyczących każdej z kategorii Konkursu oraz
(2) 4 warsztatów dla laureatów (Zespołów Projektowych) przygotowujących się do Gali Innowatorów (od 8 do 18 czerwca 2026 roku), w tym
(2.1) 4 warsztatów 4-godzinnych zdalnych dla 20 Zespołów Projektowych oraz
(2.2) 4 warsztatów praktycznych 4-godzinnych (ćwiczeń praktycznych) w miejscu realizacji Gali Innowatorów dla 20 Zespołów Projektowych w dniu poprzedzającym Galę Innowatorów (18 czerwca 2026 roku).
Miejsce organizacji Gali Innowatorów oraz warsztatów – Aula Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej, hall Wydziału Elektrycznego oraz sala wykładowa nr 029 na Wydziale Elektrycznym (ul. Wiejska 45D, 15-351 Biały-stok) zostało zarezerwowane przez Zamawiającego – koszt wynajmu: 6 612,50 zł netto (8 133,38 zł brutto). Zapłata za wynajem leży po stronie Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73000,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73000,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73000,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: agnecja Reklamowa R Projekt Mariusz Kozioł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9660033766

7.3.3) Ulica: Legionowa 30 lok. 105

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-281

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73000,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi