"Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie"

Gmina Miączyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356393
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356393/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-22 13:40
Lokalizacja
Miączyn, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab99d759-7377-4002-b7c6-f4105cf4adb2
Identyfikator
9222943008
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceMeble i wyposażenie kuchniChłodziarki i zamrażarkiZmywarki do naczyńPiekarnikiSprzęt kuchennyPłyty grzewcze (AGD)Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweStołyKrzesłaŁóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowaneWitryny wystawoweStolikiŁawkiSzafyLustra szklaneRóżne meble i wyposażenieWyposażenie różneKonstrukcje i części konstrukcjiZasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylneFigurki, ozdoby, ramy do fotografii lub zdjęć oraz lustraSprzęt do ćwiczeń fizycznychUrządzenia multimedialne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356393 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miączyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Miączyn

1.5.2.) Miejscowość: Miączyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-455

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@miaczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miaczyn.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/miaczyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab99d759-7377-4002-b7c6-f4105cf4adb2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356393

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040033/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest realizowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR (koszty kwalifikowalne) współfinansowanym ze środków PS WPR na lata 2023-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302938

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ-III.271.1.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia do Budynku Użyteczności Publicznej, Miączyn 164, 22-455 Miączyn w ramach realizacji zadania pn. „Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie”.
Część 1 zamówienia: Dostawa i montaż mebli oraz sprzętu AGD
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1.1 (dla części 1)

4.5.3.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

39713100-4 - Zmywarki do naczyń

39711360-0 - Piekarniki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39711420-9 - Płyty grzewcze (AGD)

39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

39121200-8 - Stoły

39112000-0 - Krzesła

39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

39171000-1 - Witryny wystawowe

39143310-2 - Stoliki

39113600-3 - Ławki

39141300-5 - Szafy

39299300-7 - Lustra szklane

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39290000-1 - Wyposażenie różne

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

39515000-5 - Zasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylne

39298000-7 - Figurki, ozdoby, ramy do fotografii lub zdjęć oraz lustra

4.5.5.) Wartość części: 149576,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia do Budynku Użyteczności Publicznej, Miączyn 164, 22-455 Miączyn w ramach realizacji zadania pn. „Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie”.
Część 2 zamówienia: Dostawa oraz montaż siłowni wewnętrznej
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku 1.2 (dla części 2),

4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 119413,57 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia do Budynku Użyteczności Publicznej, Miączyn 164, 22-455 Miączyn w ramach realizacji zadania pn. „Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie”.
Część 3 zamówienia: Dostawa sprzętu multimedialnego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1.3 (dla części 3),

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.) Wartość części: 34288,48 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 6) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 6) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 6) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy