Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowych i akcesoriów do sprzątania wraz z usługą transportu do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356432
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356432/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-22 13:47
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc4fbb23-3356-4e69-983d-d134ab4de305
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356432 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowych i akcesoriów do sprzątania wraz z usługą transportu do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 52
1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wladyslawowo@cos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dc4fbb23-3356-4e69-983d-d134ab4de3051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowych i akcesoriów do sprzątania wraz z usługą transportu do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc4fbb23-3356-4e69-983d-d134ab4de305
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356432
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039065/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.17 Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315425
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 21/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 117651,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowych i akcesoriów do sprzątania wraz z usługą transportu do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
Kod CPV:
39224300-1 miotły, szczotki i inne artykuły gospodarstwa domowego
18424000-7 rękawice
39514200-0 Ścierki
39220000-0 Worki na śmieci domowe, mocne worki na śmieci
33760000-5 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk
2. dostarczane produkty muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i muszą spełniać wymagania jakościowe dotyczące użytkowania, przechowywania, pakowania i transportu zawarte w polskich normach przenoszących normy europejskie, a wykonawca powinien posiadać atesty i/lub pozwolenia potwierdzające, że poprzez odpowiednie odniesienie dokładnie oznaczone produkty będące przedmiotem dostawy odpowiadają wskazanym normom (wymagane jest posiadanie, w szczególności dokumentacji typu: karta charakterystyki produktu, deklaracja zgodności, decyzje o dopuszczeniu do stosowania itp. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia dokumentów zindywidualizowanych dla danego produktu w trakcie trwania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18424000-7 - Rękawice
39514200-0 - Ścierki
39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z informacją z dnia 16.07.2026 r. o wyborze najkorzystniejszej oferty dokonanym na podstawie kryterium najniższej ceny, w ww. postępowaniu została wyłoniona jako najkorzystniejsza oferta wykonawcy Dafipapier sp. z o.o.,ul. Kombatantów 1, 15-110 Białystok z ceną 86 621,45 zł brutto.Wykonawca następnie został wezwany do podpisania umowy w dniu 22.07.2026 r.
Pismem z dnia 21.07.2026 r. (pismo w aktach sprawy) Wykonawca poinformował Zamawiającego, że rezygnuje z zawarcia umowy dotyczącej realizacji wskazanego powyżej zamówienia.
Zamawiający działając w oparciu o dyspozycję art. 263 PZP podjął decyzję o unieważnieniu postępowania w wyniku uchylenia się od zawarcia umowy przez Wykonawcę, którego oferta została wyłoniona jako najkorzystniejsza. Zamawiający nadmienia, że pozostałe dwie oferty w niniejszym postepowaniu zostały odrzucone, o czym poinformowano w piśmie z dnia 16.07.2026 r.
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |