Dostawa do magazynu zamawiającego środków czyszczących.
ZAKŁAD KARNY W KAMIŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356556
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356556/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:05
- Lokalizacja
- Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ba7fd8c-e9fb-49f1-89f1-889214e7202c
- Identyfikator
- 7431027467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356556 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa do magazynu zamawiającego środków czyszczących.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W KAMIŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320124
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: OBROŃCÓW WESTERPLATTE 1
1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_kaminsk@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13400491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa do magazynu zamawiającego środków czyszczących.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ba7fd8c-e9fb-49f1-89f1-889214e7202c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356556
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114401/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 DOSTAWY ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335627
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Filtr do ekspresu DeLonghi Dinamica ECAM 350.75. w ilości 24 szt.
2) Tabletki odkamieniające do ekspresu Siemens TZ80002B w ilości 84 szt.
- 3 szt. w opakowaniu.
3) Tabletki czyszczące do ekspresu Siemens TZ 80001 w ilości 80 szt.
- 10 szt. w opakowaniu.
4) Filtr do ekspresu Siemens Brita Intenza TZ70033 EQ w ilości 24 szt.
5) Odkamieniacz w płynie do ekspresu DeLonghi Dinamica ECAM 350.75. o pojemności 500ml w ilości 6 szt.
6) Preparat do czyszczenia wody deszczowej w ilości 20kg
7) Preparat do czyszczenia plastików w pojeździe w ilości 14 szt.
8) Zapach samochodowy w ilości 36 szt.
9) Szampon do mycia pojazdów w ilości 30 litrów.
10) Odświeżacz powietrza do samochodów w ilości 8 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
39831500-1 - Samochodowe środki czyszczące
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |