Usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń grupowych dla osób bezrobotnych uczestników projektu „Nie czekaj – zdobądź doświadczenie (IV)" współfinansowanego ze środków EFS+
POWIATOWY URZĄD PRACY W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356567
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356567/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:08
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e03b814-ae9b-4006-8d7d-cf0c78acbfd4
- Identyfikator
- 6631403213
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
8 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356567 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń grupowych dla osób bezrobotnych uczestników projektu „Nie czekaj – zdobądź doświadczenie (IV)" współfinansowanego ze środków EFS+
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ
1.3.) Oddział zamawiającego: PUP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291141781
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sikorskiego 20
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 412517300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kisk@praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: skarzysko.praca.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pup_skarzysko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
promocja zatrudnienia, łagodzenie skutków bezrobocia oraz aktywizacja zawodowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń grupowych dla osób bezrobotnych uczestników projektu „Nie czekaj – zdobądź doświadczenie (IV)" współfinansowanego ze środków EFS+2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e03b814-ae9b-4006-8d7d-cf0c78acbfd4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356567
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076741/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia grupowego dla nie więcej niż 5 osób w zakresie "Kwalifikowany pracownik ochrony"
1.3.2 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia grupowego dla 10 osób w zakresie „Księgowość komputerowa z elementami kadr i płac oraz obsługą programów księgowych + egzamin ECDL”
1.3.3 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia grupowego dla 10 osób w zakresie „Operator koparkoładowarki kl.III oraz zorganizowanie potwierdzenia nabycia wiedzy i umiejętności” (egzamin zewnętrzny)
1.3.6 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia grupowego dla 10 osób w zakresie „Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (135-1) oraz potwierdzenie nabycia wiedzy i umiejętności”
1.3.7 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia grupowego dla 10 osób w zakresie „Magazynier z obsługą wózków jezdniowych oraz zorganizowanie potwierdzenia nabycia wiedzy i umiejętności”
1.3.8 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych w zakresie „Operator obrabiarek sterowanych numerycznie oraz zorganizowanie potwierdzenia nabycia wiedzy i umiejętności”
1.3.9 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych w zakresie „Kurs stylizacji paznokci z certyfikatem kwalifikacji rynkowych
1.3.10 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych w zakresie „Kurs uprawnienia SEP do 1 kV wraz z potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności” (egzamin zewnętrzny)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Nie czekaj – zdobądź doświadczenie (IV)" współfinansowanego ze środków EFS+ Działanie 10.01 programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269970
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RK.27.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 321815,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa i zakres tematyczny szkolenia: Kurs „Kwalifikowany pracownik ochrony”2. Planowana liczba uczestników: 5 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej.
3. Minimalna liczba godzin kursu: 245.
4. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest uzyskanie uprawnień do pracy w zawodzie kwalifikowanego pracownika ochrony.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 19085,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa i zakres tematyczny szkolenia: Kurs „Księgowość komputerowa z elementami kadr i płac oraz obsługą programów księgowych + egzamin ECDL”2. Planowana liczba uczestników: 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej.
3. Minimalna liczba godzin kursu: 180.
4. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest nabycie umiejętności w zakresie księgowości komputerowej oraz uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Uprawnień Komputerowych ECDL BASE.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 67068,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa i zakres tematyczny szkolenia: Kurs ,,Operator koparkoładowarki kl. III oraz zorganizowanie potwierdzenia nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminu zewnętrznego)”2. Planowana liczba uczestników: 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej.
3. Minimalna liczba godzin kursu: 134.
4. Cel szkolenia: Celem kursu jest kompleksowe przygotowanie kandydata do wykonywania zawodu operatora koparkoładowarki zgodnie z obecnie obowiązującymi normami, przepisami oraz wiedzą techniczną oraz do uzyskania uprawnień w tym zakresie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 30726,20 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa i zakres tematyczny szkolenia: Kurs ,,Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (135-1) oraz zorganizowanie potwierdzenia nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminu zewnętrznego)”2. Planowana liczba uczestników: 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej.
3. Minimalna liczba godzin kursu: 145.
4. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest uzyskanie uprawnień spawalniczych w zakresie metody MAG.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 34132,50 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa i zakres tematyczny szkolenia: Kurs „Magazynier z obsługą wózków jezdniowych oraz zorganizowanie potwierdzenia nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminu zewnętrznego)”2. Planowana liczba uczestników: 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej.
3. Minimalna liczba godzin kursu: 80.
4. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu kwalifikacyjnego. Pełna nazwa uzyskanych kwalifikacji w ramach szkolenia potwierdzonych zaświadczeniem kwalifikacyjnym zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 21 maja 2019 r. w sprawie sposobu i trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych oraz sposobu
i trybu przedłużania ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych (Dz.U. 2019 r. poz. 1008): wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków
z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 25048,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa i zakres tematyczny szkolenia: Kurs „Operator obrabiarek sterowanych numerycznie oraz zorganizowanie potwierdzenia nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminu zewnętrznego) – egzamin czeladniczy”2. Planowana liczba uczestników: 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej.
3. Minimalna liczba godzin kursu: 80.
4. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest uzyskanie przez uczestników kwalifikacji zawodowych tj. tytułu czeladnika w zawodzie operator obrabiarek skrawających sterowanych numerycznie, potwierdzonych standardową procedurą oceny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa i zakres tematyczny szkolenia: „Kurs stylizacji paznokci z certyfikatem kwalifikacji rynkowych”2. Planowana liczba uczestników: 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej.
3. Minimalna liczba godzin kursu: 60.
4. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników wiedzy i umiejętności praktycznych niezbędnych do pracy w zakresie stylizacji paznokci, po uzyskaniu przez nich pozytywnego wyniku egzaminu sprawdzającego przed Komisją powołaną przez jednostkę egzaminującą uprawnioną do walidacji, egzaminowania i certyfikacji prowadzącego do uzyskania kwalifikacji rynkowych
w powyższym zawodzie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 72978,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa i zakres tematyczny szkolenia: ,,Kurs uprawnienia SEP do 1 kV wraz z potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminu zewnętrznego)”.2. Planowana liczba uczestników: 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej.
3. Minimalna liczba godzin kursu: 20.
4. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do egzaminu na świadectwa kwalifikacyjne Grupa 1 w zakresie eksploatacji (kategorii E1) i dozoru (kategorii D1) urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetyczne wytwarzających, magazynujących, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną do 1 kV.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 32778,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Towarzystwo Oświatowo-Naukowe „Inter-Wiedza” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7541000156
7.3.3) Ulica: ul. Reymonta 16/201
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-066
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-30Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |