OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ W CELU ROZBUDOWY DRÓG NA TERENIE GMINY ŁYSOMICE

GMINA ŁYSOMICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356572
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356572/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-22 14:09
Lokalizacja
Łysomice, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10da855d-1f48-4aa9-a9cb-3f6b05e49421
Identyfikator
8792593527
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty odwadniające i nawierzchniowe

Wykonawcy

3 przyznane

NEOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
99 999 PLN
NEOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 1
222 138 PLN
ANDRZEJ OSŁOWSKIToruń, PL · lot 2
54 735 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356572 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ W CELU ROZBUDOWY DRÓG NA TERENIE GMINY ŁYSOMICE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁYSOMICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 8

1.5.2.) Miejscowość: Łysomice

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-148

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 566783222

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lysomice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lysomice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lysomice/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ W CELU ROZBUDOWY DRÓG NA TERENIE GMINY ŁYSOMICE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10da855d-1f48-4aa9-a9cb-3f6b05e49421

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356572

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035160/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Świerczynki przy szkole

1.3.4 Przygotowanie dokumentacji projektowej na przebudowę ulicy Leśnej, Owocowej i Sasankowej w Łysomicach

1.3.5 Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 499 Ostaszewo – Sławkowo – Mirakowo poprzez budowę chodnika oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Ostaszewo

1.3.6 Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 499 Ostaszewo – Sławkowo – Mirakowo poprzez budowę drogi rowerowej na odcinku Ostaszewo – Sławkowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281623

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej w celu rozbudowy dróg na terenie gminy Łysomice. Zakres zamówienia został podzielony na 4 części.

Część 1
1. Przedmiotem zamówienia dla części 1 jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w celu rozbudowy drogi gminnej w miejscowości Świerczynki.
2. Część 1 realizowana jest jako zadanie inwestycyjne w ramach wydatków budżetowych pn. „Rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Świerczynki przy szkole”.
3. Wykonawca winien na bieżąco uwzględniać w opracowaniach projektowych zmiany w przepisach, normach, standardach i zasadach wiedzy technicznej. Dokumentacja projektowa objęta zamówieniem powinna być zgodna z przepisami, normami, standardami i zasadami wiedzy technicznej obowiązującymi na dzień przekazania dokumentacji. Wszelkie materiały do projektowania i dane wyjściowe dla celów projektowych Wykonawca uzyska własnym staraniem i kosztem.
UWAGA!!
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - załącznik nr 9a do SWZ oraz projekt umowy – Załącznik nr 5a do SWZ.
5. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
Główny kod CPV: 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowe kody CPV:
71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316110-9 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232451-8 Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.5.) Wartość części: 101239,83 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w celu rozbudowy ul. Leśnej, Ogrodowej i Sasankowej w miejscowości Łysomice.
2. Część 2 realizowana jest jako zadanie inwestycyjne w ramach wydatków budżetowych pn. „Przygotowanie dokumentacji projektowej na przebudowę ulicy Leśnej, Owocowej
i Sasankowej w Łysomicach”.
3. Wykonawca winien na bieżąco uwzględniać w opracowaniach projektowych zmiany w przepisach, normach, standardach i zasadach wiedzy technicznej. Dokumentacja projektowa objęta zamówieniem powinna być zgodna z przepisami, normami, standardami i zasadami wiedzy technicznej obowiązującymi na dzień przekazania dokumentacji. Wszelkie materiały do projektowania i dane wyjściowe dla celów projektowych Wykonawca uzyska własnym staraniem i kosztem.

UWAGA!!
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - załącznik nr 9b do SWZ oraz projekt umowy – Załącznik nr 5b do SWZ.
5. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
Główny kod CPV: 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowe kody CPV:
71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316110-9 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232451-8 Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.5.) Wartość części: 285365,85 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia dla części 3 jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w celu rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 499 Ostaszewo – Sławkowo – Mirakowo poprzez budowę chodnika oraz drogi dla pieszych i rowerów
w miejscowości Ostaszewo.
2. Część 3 realizowana jest jako zadanie inwestycyjne w ramach wydatków budżetowych pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 499 Ostaszewo – Sławkowo – Mirakowo poprzez budowę chodnika oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Ostaszewo”.
3. Wykonawca winien na bieżąco uwzględniać w opracowaniach projektowych zmiany w przepisach, normach, standardach i zasadach wiedzy technicznej. Dokumentacja projektowa objęta zamówieniem powinna być zgodna z przepisami, normami, standardami i zasadami wiedzy technicznej obowiązującymi na dzień przekazania dokumentacji. Wszelkie materiały do projektowania i dane wyjściowe dla celów projektowych Wykonawca uzyska własnym staraniem i kosztem.

UWAGA!!
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - załącznik nr 9c do SWZ oraz projekt umowy – Załącznik nr 5c do SWZ.
5. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
Główny kod CPV: 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowe kody CPV:
71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316110-9 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232451-8 Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.5.) Wartość części: 57425,47 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia dla części 4 jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w celu rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 499 Ostaszewo – Sławkowo – Mirakowo poprzez budowę drogi rowerowej na odcinku Ostaszewo – Sławkowo.
2. Część 4 realizowana jest jako zadanie inwestycyjne w ramach wydatków budżetowych pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 499 Ostaszewo – Sławkowo – Mirakowo poprzez budowę drogi rowerowej na odcinku Ostaszewo – Sławkowo”.
3. Wykonawca winien na bieżąco uwzględniać w opracowaniach projektowych zmiany w przepisach, normach, standardach i zasadach wiedzy technicznej. Dokumentacja projektowa objęta zamówieniem powinna być zgodna z przepisami, normami, standardami i zasadami wiedzy technicznej obowiązującymi na dzień przekazania dokumentacji. Wszelkie materiały do projektowania i dane wyjściowe dla celów projektowych Wykonawca uzyska własnym staraniem i kosztem.

UWAGA!!
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - załącznik nr 9d do SWZ oraz projekt umowy – Załącznik nr 5d do SWZ.
5. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
Główny kod CPV: 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowe kody CPV:
71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316110-9 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232451-8 Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.5.) Wartość części: 129634,14 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99999 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99999 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99999 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEOX Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833164202

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99999 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222138,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 222138 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 222138 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEOX Sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833164202

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 222138 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54735,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124968,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54735,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROADPLAN Andrzej Osłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391050890

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

nieznany - sporządzenie mapy

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54735,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi