Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy pasa drogowego ul. Kmicica oraz układu komunikacyjnego na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach
GMINA POLKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356585
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356585/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:12
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5f99dd1-1447-42b9-ae63-a143f62c2927
- Identyfikator
- 6922253936
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356585 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy pasa drogowego ul. Kmicica oraz układu komunikacyjnego na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76/8474121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.nowak@gmina.polkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5f99dd1-1447-42b9-ae63-a143f62c29271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy pasa drogowego ul. Kmicica oraz układu komunikacyjnego na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5f99dd1-1447-42b9-ae63-a143f62c2927
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356585
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033754/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.22 Przebudowa odcinka ul. Kmicica w Polkowicach -wjazd do SP 1 - PT
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330372
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.30.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 824576,43 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 80081,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy pasa drogowego ul. Kmicica pod
kątem poprawy bezpieczeństwa wjazdu i wyjazdu z terenu Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach wraz z konieczną
przebudową układu komunikacyjnego funkcjonującego na terenie placówki oświatowej oraz adaptacją części boiska na
potrzeby parkingu, dz. nr 66, 68/1, 68/2, 365/2 obręb 1, Polkowice, gmina Polkowice.
Opracowana w ramach umowy dokumentacja musi spełniać wymogi kompletności, zgodności z obowiązującymi przepisami
prawa, normami technicznymi oraz zasadami wiedzy technicznej i umożliwić Zamawiającemu:
1) uzyskanie prawa do realizacji robót,
2) przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wybór wykonawcy robót
budowlanych,
3) prawidłową i zgodną z prawem realizację zaplanowanych robót budowlanych,
4) zapewnienie poprawy warunków bezpieczeństwa ruchu i komfortu użytkowania ul. Kmicica przy SP1, przy racjonalizacji
kosztów wykonania i późniejszego utrzymania.
1. Przedmiot umowy obejmuje:
1) Etap I:
a) opracowanie dwóch koncepcji wariantowego zakresu przebudowy pasa drogowego ul. Kmicica i budowy parkingu we
wskazanej lokalizacji (zgodnie z załącznikiem graficznym otrzymanym podczas postępowania przetargowego).
2) Etap II:
a) Etap II: Przeprowadzenie konsultacji oraz wybór ostatecznej koncepcji projektowej przez Zamawiającego.
3) Etap III:
a) wykonanie projektu budowlanego (w zakresie niezbędnym dla potrzeb uzyskania prawa do realizacji robót budowlanych)
zgodnie z:
- wytycznymi projektowymi określonymi przez Zamawiającego na etapie przeprowadzania postępowania o udzielenie
zamówienia oraz zatwierdzoną przez Zamawiającego ostateczną koncepcją projektową,
- wymaganiami umowy,
- obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności ustawą Prawo budowlane wraz z jej aktami wykonawczymi,
b) przygotowanie i złożenie wniosku/wniosków o wydanie decyzji dla wszystkich części/etapów inwestycji. Przy czym, przy
wycofaniu lub zawieszeniu postępowania bez zgody Zamawiającego, za złożenie wniosku uznaje się datę ponownego
złożenia wniosku (wniosków) do Starostwa Powiatowego.
4) Etap IV:
a) wykonanie projektu technicznego,
b) opracowanie pozostałych dokumentów tego zakresu umowy,
c) uzyskanie na rzecz Zamawiającego prawa do realizacji robót budowlanych dla wszystkich części/etapów inwestycji (wg
definicji z §1 ust. 4 umowy);
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert, określonym w dokumentach zamówienia tj. do dnia 22.07.2026 r. do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty.W związku z powyższym przedmiotowe postępowanie unieważnia się na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 poz. 793 t.j.).
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |